Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért néznek rám furcsán, ha...

Miért néznek rám furcsán, ha megtudják, hogy héberül tanulok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok zsidó, egyszerűen csak érdekel ez a különleges nyelv.

2023. jan. 18. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az éberséged tűnik szembe nekik, - mert úgy tekintenek rád, mint egy éber héberre!
2023. jan. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban (1950-es évek) egy programra nem tudtam elmenni, kérdezték a többiek miert, mondtam, mert angol (vagy német, már nem emléxem pontosan) órám van. Mire egyik: "nem is állok szóba olyannal, aki ilyen imperialista nyelveket tanul" XD

Szóval vannak ilyenek.

2023. jan. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Egy nagyon ritkán választott nyelv a tanulásra. Úgy tűnik az emberek általában olyan nyelveket tanulnak, ahova szeretnek is elmenni vagy pedig olyat ami általában hasznos nekik. Így az angol többnyire használtabb nyelv, mert az bárhol a világon és az interneten is jól jön. Izrael meg nagyon kicsi ország, negyde kb mint például Magyarország és a turisták által sincs nagy kereslete. A Bahama-szigetek is nagyon kis területű, de általában nem kell bemutatni, mint turisztikai célt. Szóval kb valami ilyen ez. Ugyanígy néznének sok más nyelvre is egyébként, mint mondjuk a walesi nyelvre is vagy a filippinora is.
2023. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!