Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri megvárni az "igazit"?

Megéri megvárni az "igazit"?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok és ma szerettem volna szexelni egy lánnyal, akinek már sok ember "megvolt"...azonban jobban átgondolva nem éri meg számomra. Annyira szeretném szerelemből csinálni, nekem érzelem nélkül nem igazán menne, egyszerűen leblokkolok és nem vágyom rá annyira. Megéri várni a párkapcsolatra, amely talán sosem jön el, mert egy kis szerencsétlen lúzer vagyok, akit minden lány barátzónába tesz (nem arról van szó, hogy ne szeretnék lányokkal barátkozni, SŐT, sokkal értelmesebben el tudok velük beszélgetni mint a legtöbb korombeli fiúval), de így nem lesz esélyem a viszonzott szerelemre, pedig az olyan szép dolog. Szóval a kérdés...tényleg olyan nagy szám a szex, mint mondják és veszítsem el minél hamarabb, vagy ténylegesen meg kéne várnom, hogy párkapcsolatban történjen, ahogyan eredetileg terveztem?

2023. jan. 21. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan dolog, amit mindeki magának kell, hogy eldöntsön, hogy mi az értékrendje. Viszont nem baj, ha az ember tapasztalatot szerez a "nagy ő" előtt. Persze, a tapasztalatszerzés azért olyan emberrel legyen, akivel komfortosan érzed magad, nem lesz utána kínos az illetővel.
2023. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!