Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nagyon rosszak a meditác...

Miért nagyon rosszak a meditációs videók Youtube-on?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 15:29
 1/3 anonim válasza:
100%

Te miért találod rossznak őket? Erre magad biztos jobban tudod a választ.

Személy szerint, én csak kettő magyarra kattintottam rá, és egyiket sem tudtam végig hallgatni/csinálni. Még az illető hangja is nagyon irritált, plusz túl jelentéktelennek találtam. Azóta csak az angol nyelvűeket hallgatom és próbálok meditálni velük. Nekem sokkal jobban beváltak.

Ami érdekes, hogy a mély hipnózis hanganyagokba (szintén angolul) akkor is belealszom, ha meditálás okán kapcsolom be. De egy biztos, azok után friss vagyok fizikailag és mentálisan is.

Lehet, hogy neked is jobban beválna... Sok sikert!

2023. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is irritál az ilyesmi videókban a beszélő hangja, én ezért nem bírom ezeket

Egyébként valaki mondta neked, hogy rosszak, vagy te gondolod így?

2023. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, csak én
2023. febr. 13. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!