Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Red dead redemption 2...

A Red dead redemption 2 onlinéban összesen hány szakma van? Mi a nevük? Melyikben mit kell csinálni? És hogy kell megvenni őket?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 07:18
 1/2 anonim válasza:
Összesen 5, a bounty hunter, collector, trader, moonshiner, naturalist. Mindegyiket egy adott npc-től kell megvenned, akik magát a szakmát is vezetik (akikkel találkozol a bejátszásokban). Asszem minden szakma 15 arany, rajtad múlik melyiket választod, de a legnépszerűbbek és a legkifizetődőbbek a felsorolás első háromja (mivel a moonshinerhez kell a trader szakma, így az rögtön nem elérhető). A bounty huntert nem tudom nagyon túlmagyarázni (tekintve hogy én nem azt választottam), plakátról kiválasztod kit akarsz elfogni, majd beviszed élve vagy holtan (holtakért csak fele pénz jár). A collector szakma igényel némi szerencsét (de van app is a gyűjthető dolgokra), a szakma 90%-a, hogy a mapon kóborolsz kártyák, tárgyak és egyéb dolgok után, minden gyűjthető cucc más árazású, ha kigyűjtöd az egészet, több pénz lesz belőle. A trader szakma lényegében egy oda vissza járkálás lehet a táborod és a vadon között, Cripps-nek hordod be az állatokat (minél nagyobb csillagos annál jobban telik a raktár), ha teheted hurcolj be nyúzatlanokat és inkább nagy vadakat amik elférnek lovadon, azok még jobban telítik a raktárat, ezen kívül más anyagot is be kell szerezni, ezt be lehet rendelni, vagy megszerezni, egyszerű küldetésekkel, ha az áru elkészül le kell szállítanod, ha közeli megbízást vállalsz nem tudnak megtámadni mások, ha távolit vállalsz, nos... remélem jó csapatod van. A moonshinerről nincs tapasztalatom, de gondolom az is hasonló a traderhez. A naturalist pepecselős munka, ha jól tudom állatokat kell fotózni, 3 csillagosat kilőni? Meg asszem a legendás állatokat így tudod ,,beszerezni", de ebben nem vagyok olyan biztos..
2023. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. ápr. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!