Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék a GYÖNGYÖZŐ CIÁN...

Szeretnék a GYÖNGYÖZŐ CIÁN című könyvhöz (krimi) készíteni könyvjelzőt, és adhatnátok ötleteket hozzá. ? ♤

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! <3

2023. febr. 20. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen technikával gondoltad?

A legegyszerűbb, hogy összeválogatod a szerinted kapcsolódó dolgokat, akár Paint-ben elhelyezed egymás mellett-fölött-alatt ahogy szeretnéd, World-ben a kívánt méretre igazítod, kinyomtatod, laminálod.

Én Stephen King témában keresztszemeztem magamnak piros lufit, "Te is lebeghetsz" feliratot rá, és a lufiban (mivel barátoknak is csináltam) a keresztnevek kezdő betűjét. Varrtam bele két apró mágnest, hogy a hátsó oldalakra rá lehessen csíptetni, csökkentve az elhagyás, kiejtés kockázatát.

De egy ideje gumis, varrott, csipkés könyvjelzőkkel dolgozom.

Bár pont ma gondoltam ki egy tiszta csipke verziót, de még nem próbáltam ki.

2023. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet egyébként,én festeni szeretném. (Akvarell)
2023. febr. 20. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet :) Sajnos én nem tudok festeni :( Meg rajzolni sem :( Viszont érdemes azt is laminálni. Megvédi a sérülésektől :)
2023. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm :)
2023. febr. 20. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!