Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a Blackpink...

Az igaz, hogy a Blackpink feloszlik?

Figyelt kérdés

Rá szerettem volna egyszer keresni a Blackpink-re, beírtam a nevüket, és kiírta azt, hogy a

„Blackpink feloszlik”! Ezért szeretnék rákérdezni!



2023. febr. 24. 13:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos infó nincs még róla, a szerződésük pedig -állítólag- idén, nyár végén jár le valamikor. Rengeteg találgatás viszont van ezzel kapcsolatban.

Én sem tartom annyira valószínűnek, hogy újítani fognak; évek óta inkább a szóló karrierjükre fókuszáltak, a BP, mint csapat, pedig elég szépen a háttérbe szorult ilyen téren. (a mostani turnétól, illetve az azt megelőző pár daltól eltekintve)

Ha pedig mégis újítanának, sem hinném, hogy sokkal több lemezt adnának ki közösen, lennének aktívabbak, mint eddig.

2023. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. febr. 24. 22:01
 13/19 anonim válasza:
100%

Én nem gondolom azt, hogy feloszlanának, hiszen évek óta ők az egyik legsikeresebb k-pop banda, nyilván tudom, nem ez határozza meg, hogy feloszlanak, vagy sem. DE! Azért a YG hülye lenne őket elengedni mint banda.

A solo projekteket azért kezdték el szerintem ennyire nyomatni, mert mi rajongók eléggé kampányoltunk értük, továbbá ha megnéztek más k-pop bandákat, ott is szoktak solo érákat gyártani, és nem oszlanak fel. Semmivel se lett kevesebb közös számuk, most jelent meg az új albumuk, és már jön is a Jisoo solo.

Ha pedig alaposan megnézitek a Shut Down MV-t, akkor az utolsó jelenetekben a lányok beszállnak a már lezárt raktárhelyiségek ( erák amik le lettek zárva ) után a liftben, az "UP" vagyis a "FEL" gombot megnyomva közösen együtt ( emelkednek fel ), végül pedig egy olyan emeletre jutnak fel közösen, ahol még ki nem nyitott raktárhelyiségek vannak, és együtt mennek ki. Tehát közösen kezdenek bele az új zenékben/stílusba.


Továbbá a B.P.M roll ( ezeket most töltik fel folyamatosan ) szóval annak az előzetesében lehet látni egy olyan jelenetet, amiben akták vannak, ezeknek az aktáknak a címei az album nevei, és vannak ott olyanok, amelyekre az van írva, hogy "Unknow-ismeretlen" ez nyilván új albumok, csak még ugye számunkra titkos.


A napokban pedig elkezdtek jönni a több mint hivatalos pletykák ( YG

2023. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
* A napokban pedig elkezdtek jönni a több mint hivatalos pletykák ( YG még nem erősítette meg ), hogy hosszabbítottak, és, hogy azért mennyi pénzt kaptak!
2023. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. márc. 10. 06:49
 16/19 anonim ***** válasza:
19%
Én mindent tudok (jó nem mindent) de nagy fán vagyok nagyon nagyon és nem szeretném hogy feloszlassank de van egy rossz hírem 90% hogy feloszlanak és azt is tudom mit fognak azután csinálni de én mindegyikük én csalódtam!😭😭😭
2023. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, csak Rosé hosszabbította meg, Lisával tárgyalnak, de még mindig nem hosszabbította meg, mert egy amerikai ügynökség többet ajánlott, hogy elmenjen a YG-tól, mint amennyit a YG ajánlott! Hogy elmenjen a YG-tól kb $81 millió ajánlottak, de a legtöbb amit a YG ajánlott kb $41 millió körül van! Jennie-ről, és Jisoo-ról meg nem tudok semmit!
2023. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem oszlanak fel hiszem december 6-án a XG hivatalosan is bejelentette hogy a blackoink megujitatja a szerződést Dde csak 3-4 évre hiszen ez minden hol így van higy a szerződés megújítása csak 3-4 évre szól
dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Ambrus Lonci válasza:

Nem rég olvastam hogy nem fognak feloszlatni !!!

Szerencsére

ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!