Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? nem tudom hogy...

Mit tegyek? nem tudom hogy mit érzek, és van hogy konkrétan nem érzek semmit.

Figyelt kérdés

Annyira probáltam másoknak azt mutatni hogy minden rendben és boldog vagyok, hogy már tényleg el hittem és nem foglalkoztam azzal hogy mi is van velem, 2 vagy 3 napja ugy érzem hogy valami nincs rendben es akár mennyire probálkoztam rá jönni hogy mi a bajom hogy mit érzek de egyszerüen nem tudom.

(Lelki dolog)



2023. febr. 25. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ússz az árral, engedd el magad, és csináld azt, amit a legjobban szeretnél. Például holnap utazz el valami szép helyre, és túrázz egy jót a természetben. Közben letisztulnak a gondolataid is.
2023. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lau6 ***** válasza:

Szia.

Olvass önismereti könyveket, talán abból meg is tudhatod hogy milyen lelki dolog áll a háttérben.Hiddel abból sok mindenre rájöhetsz.🤗

2023. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!