Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kitaláltam...

Mit csináljak, ha kitaláltam egy jó történetet a könyvemhez (amit írok), de nem tudom elkezdeni?

Figyelt kérdés
Már többször nekikezdtem, de valahogy mindig olyan béna. Korábban már írtam ilyen sztorikat, rövid történeteket, még egy másik könyvet is, de az nem volt jó, mert rájöttem, hogy ott a történet a rossz. Most végre megjött az ihlet, megvan a tökéletes sztori, viszont elkellene kezdenem valahogy. Ötletek? (Kérlek ne írjatok sértő megjegyzéseket!)
2023. febr. 26. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

El lehet kezdeni egy történetet a közepén is, aztán később térsz rá, hogy mi az a dolog, ami oda vezetett.


Vagy csak in medias res, vágsz bele a cselekménybe.


Nekem is volt egy időszakom - nagyon rég -, amikor nem tudtam elkezdeni egy történetet, aztán meg az volt a baj, hogy nem tudtam befejezni.

Most már megtanultam minkettőt.

2023. febr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Segítettél. Azt hiszem, van valami a fejemben, ami alapján elindulhatok.

Köszike :)

2023. febr. 27. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!