Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy poénkodjam el az olyan...

Hogy poénkodjam el az olyan beszólásokat, amin meg lehetne sértődni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátom,a kinek olyan stílusa van, hogy bunkó módon poénkodik. De ilyenkor nem megbántani szeretne, szóval gondoltam, el kéne poénkodnom valahogy az ilyen megszólalásait. De nem jut eszembe ilyen "visszaszólás". Írnátok párat?
2023. márc. 4. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el az egódat és menni fog. Ha mindenen besértődsz meg komolyan veszed és azt hiszed, hogy azért is csak neked van igazad akkor nem fog menni.
2023. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó, csak nem tudom, mit mondhatnék

Pl azt mondja, hogy kutyafejem van, ezt hogy lehetne elpoénkodni?

2023. márc. 4. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Ugasd meg vuff vuff
2023. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2023. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, mennyire akarsz te is bunkó lenni vele. A kutyafejre mondhatod azt is, hogy ja, a csajod is mondta, hogy úgy nyalok, mint Lassie. Egy fokkal finomabb: mindjárt ki is terellek a többi birka közé. De jobb, ha nem süllyedsz le erre a szintre.
2023. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lányok vagyunk mindketten. És jóban vagyunk, úgyhogy tényleg inkább nem mondanék ilyeneket, utolsó
2023. márc. 4. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Sehogy. Megmondod, hogy ez számodra zavaró és veled szemben próbálja visszafogni magát. Bunkóbb formája ennek, hogy "Neked ez miért jó? Mit akarsz ezzel kompenzálni?"

Mert oké, lehet szivatni a másikat vagy beszólni, HA az mindkettőtöknek bele fér. A kérdés alapján neked ez nem természetes, nem esik jól és nem fér bele.

2023. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt miből szűrted le. Mondom, jóban vagyunk, tudom, hogy nem bántó céllal mondja, a kérdés az, hogyan tudnék ezekre viccesen reagálni.
2023. márc. 4. 19:39
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

A #7 csak egy befásult ember, ide jár lepontozni másokat, meg terjeszti a téves információkat és a negativitást, rá ne hallgass.

Valószínűleg tésztaszűrővel szűri le az informáicókat, ezért nem tudja értelmezni őket.

2023. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Két barát érti a másik erősebb poénját és nem érzi magát rosszul miatta.

Neked nem tetszik, vagyis a barátod már túl sértő.

Nem elpoénkodni kell, hanem szólni neki hogy vegyen vissza, mert számodra sértő.

2023. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!