Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez, a Társadolom...

Mit jelenthet ez, a Társadolombiztosítási jogviszony lekérdezésénél?

Figyelt kérdés
Lekérdeztem ma online a TB jogviszonyom, és azt vettem észre, hogy többször megjelenik a volt és jelenlegi munkáltatóim között az adott megyém Kormányhivatala,ahol én élek. Úgyanúgy, ahogy a munka viszonyaimnak is, van kezdete és vége. Pl: XY MEGYEI KORMÁNYHIVATAL kezdete 2020.01.15 vége 2022.08.31

2023. márc. 5. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ellátások lehetnek, amik egészségügyi szolgáltatásra jogosítottak ("orvosnál rendezett jogviszonyként" voltak fontosak), pl. álláskeresési ellátásba részesültél (munkanélküli segély, támogatott tanfolyamra keresetpótló juttatás, hasonlók), vagy kormányhivatal által voltál szociális rászorultság alapján jogosult (fht, egészségügyi szogáltatásra jogosultság kérelmet adtál be és megkaptad 1 évre mondjuk "ingyen")
2023. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!