Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok venni bármilyen...

Hol tudok venni bármilyen bicskát??

Figyelt kérdés
Tökmindegy milyen,csak kellene mivel ma is megprobaltak volna elrabolni, elég veszélyes környékén lakom szóval nem ártana zsebben tartani egyet(értelmes válaszokat légyszi)

2023. márc. 9. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A gyilkosság bűncselekmény. Inkább paprikasprayt tarts magadnal önvédelmi célból ne szuroeszkozt.
2023. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Google -> bicska, válogathatsz. A jogos önvédelmet nem büntetik.
2023. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha arra nem vagy képes önállóan, hogy bármilyen zsebkést találj, akkor hogyan akarod azt használni?

Hány éves vagy, nyolc? Mert szellemileg kb. azon a szinten vagy...

2023. márc. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az a probléma, amennyiben nem vagy jártas a szúróeszköz kezelésében, hogy pillanatok alatt elvehetik tőled, és ellened fordíthatják! Tehát fegyvert adsz a támadód kezébe.

Emiatt jobb a paprika, vagy bors, estleg bármilyen másik kisebb kiszerelésű fújós dezodor, HA nincs más.

2023. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jav.: *paprika, vagy borsspray (bocs)
2023. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy kell hasznalni,csak k7rva kicsi faluban elek es kajat is alig kapni itt nem h barmilyen szuroeszkozt,eddig mindig kaptam a bicskaim es nem en vettem de hiaba mondom mivel ugyis azt vagjatok hozzam hogy fogyatekos vagyok



17L

2023. márc. 10. 10:14
 7/12 anonim ***** válasza:

És mi honnan tudjuk, melyik faluban laksz? Vagy hogy melyik város van a közelében? Vagy egyáltalán, hogy személyesen vagy online akarsz vásárolni? És ha online, akkor hogyhogy nem vagy képes valamelyik kereső segítségével olyan boltot találni, ami késekkel foglalkozik?

Amúgy ha ma is épp megpróbáltak elrabolni, akkor nincs is szükséged késre, mert ugye ma is sikerült leverned az elrablókat és elszökni. Kés nélkül.

2023. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem online szeretnek vasarolni :)
2023. márc. 10. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó, akkor mégis milyen választ vársz?
2023. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Thunderfairy ***** válasza:
Vegyél gázsprét. Az nem fog gyilkoságnak számítani sikeres használat esetén. Ez a baj a késsel. Ha sikerűl használni akkor gyilkosság, ha nem sikerűl ráb...ás. Maradj a gázsprénél. Köszi.
2023. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!