Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek milyen érzés, hogy...

Kinek milyen érzés, hogy 0-24-ben lehet írni bármilyen témával kapcsolatban bármit, bárkinek?

Figyelt kérdés
Ad hozzá pluszt az életetekhez ez a lehetőség? Vagy inkább elvesz az életetekből valamit?

2023. febr. 26. 04:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Írhatok én akárkinek akármikor akármit, úgyis akkor olvassa el, amikor akarja, ha egyáltalán.
2023. febr. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es: ez is elfogadható válasz. A közömbösség szintén egy reakció a sok közül.
2023. febr. 26. 05:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha én azt írnám bárkinek, hogy a halálát kívánom (ennél csúnyábban megfogalmazva), esetleg még a segítségemet is felajánlom már büntethető vagyok ezért.

Szóval a kérdés hülyeség. Nincs ilyen, hogy bárkinek írhatok bármit.

2023. febr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as: akkor átfogalmazom: MAJDNEM bármit. Persze kevés kivétellel.


Értem, amit írtál. Ebben van igazság.

2023. febr. 26. 06:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor gyerek voltam, még a telefonra is éveket kellett várni. A leggyorsabb megoldás az utcáról telefonálás volt, ha a másik félnek volt telefonja, vagy utcáról közeli ismerőst felhívni, vagy munkahelyet. Ha ez nem megy, akkor távirat.

Ehhez képest már az is hatalmas előrelépés volt, amikor kezdtek elterjedni a "bunkofonok". Aztán jött az internet - először email, aztán icq, msn. Ekkor már tényleg bárki bármikor elérhető volt.

Azóta változott valami?

Talán annyi, hogy az a generáció, aki akkor már "túl öreg" volt ezekhez, az mostanra vagy kihalt, vagy tényleg olyan öreg, hogy nem számít - másnak meg már ott lapul a zsebében a mobil.

Bármikor, bárkinek megírhatok, elmondhatok bármit.

Hármas: a kérdés nem hülyeség. A lehetőség adott bármikor bármire.

A következmények felismerése egy teljesen más téma...

2023. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös: nekem is ismerős a 80-as évek fejletlen távkommunikációja... szintén akkor voltam gyerek.


Most valóban sokkal több a lehetőség. Lényegesen.

2023. febr. 26. 07:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyjából 1997-ben volt újdonság, akkor egy IRC nevű rendszer volt divatban chatszobákkal, de lehetett privát beszélgetéseket is kezdeményezni bármilyen témában...
2023. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!