Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok bejutni egy...

Hogyan tudok bejutni egy kormányablakba?

Figyelt kérdés

Személyit szeretnêk csináltatni, mert a régi lejár. De a weboldalon egy hétre előremenőleg nem lehet időpontot foglalni sehova. Ilyenkor hogy lehet bejutni? Menjek oda, húzzak egy sorszámot?

Illetve bármelyik kormányablakba be lehet menni, vagy csak budapestibe ha itt lakok?



2023. márc. 12. 16:02
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem kell időpont.
2023. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Bármelyikbe be lehet menni, bemész, húzol egy sorszámot, aztán a többiekkel együtt megöregszel mire sorra kerülsz, közben az ügyintézők kávézgatnak meg trécselnek.
2023. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező időpontot foglalni, bármelyikbe mehetsz.

Bár én időpontra mentem, nem volt senki, de kb. 20 percet várattak így is. Szóval meg kell védenem a 2-est.

2023. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hozzad tartozo ( kerulet ) okmanyirodaba kell menni, nem kell kormanyablakba. 18 ev alatt ingyenes, utana se draga, par ezer ft.
2023. márc. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: 18 év felett is ingyenes már egy ideje, csak mondom.
2023. márc. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4.

Jaj ne.. elnezest hogy nem tudtam

2023. márc. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En kb 15 percet vártam, mire sorra kerültem. Menj nyitásra.
2023. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!