Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz, ha felvállalom a vagdosás...

Gáz, ha felvállalom a vagdosás hegeimet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Ha valaki észreveszi a hegeimet a kezemen , és rákérdez, hogy: "Mit csináltam a kezemmel?" Én pedig elmondom az igazat. Hazudni nem szeretnék, mivel nagyon rosszul tudok hazudni. A másik meg, hogy az illető nem hülye nyílván tudni fogja, hogy mik azok ott a kezemen. A kérdésem nekem az, hogy nagyon gáz lenne, ha elmondanám az igazat?

2023. márc. 12. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokkal pozitívabb, mintha megpróbál valaki hazudozni.

Föleg, ha túljutottál rajta, semmi gond, ez is hozzád tartozik, ez is alakította a személyiségedet, emiatt is vagy az, aki vagy.

2023. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a visszajelzést! :)
2023. márc. 12. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbízol az illetőben akkor nem.
2023. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a visszajelzést! :)
2023. márc. 12. 18:47
 5/10 Lucifer-666 ***** válasza:
34%

Azt kell mondani, hogy szeletelted a hagymát és az egyik könnycseppen megcsúszott a kés...


Egyébként csak amiatt aggasztó, mert kérdéseket vet fel.

- Szabad terhelni a munkahelyeden, vagy azonnal minden vörös lesz?

- Vajon azonnal elveszítünk téged, akit szeretünk, ha jön egy rossz hír?

2023. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha felvállalod, akkor semmi gond, csináld. Egyébként nekem ez kicsit visszás, mivel anno balesetet szenvedtem egy körfűrésszel, az orvos szerint millimétereken múlt az, hogy tudjam még mozgatni az ujjaimat, és borzasztó volt átélni.
2023. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a visszajelzéseket! :) Az illetőnek, aki írta, hogy balesetet szenvedett: Kitartást kívánok!
2023. márc. 12. 22:05
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
#7 Köszönöm, már rendbe jött, ami rendbe jöhetett. Örök hálám a sebésznek.
2023. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Hat most ne sertodj meg kerlek, de szerintem az, rossz erzeseket kelt bennem. Meg az is hogy barmikor is vagdostad magad, nalam ez nem okes. Egybol feltunesi viszketegsegre gondolnek.
2023. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

9-es: ha NEKED a vagdosásról feltünési viszketegség jut eszedbe, akkor igen komoly bajok vannak vagy a tudásoddal vagy a gondokodásoddal!

Akik vagdalják magukat, azok általában rejtegetik a sebeket, nem mutogatják, szóval semmiféle feltünést nem akarnak kelteni.

Másrészt ha benned rossz érzéseket kelt - akármit is akarna jelenteni ez a megfogalmazás -, a kérdezönek csak elöny, mert az intoleráns lényeket ki tudja szelektálni a környezetében, és csak az érdelmesebbek maradnak.

2023. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!