Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van sms értesítés lottó-nyerem...

Van sms értesítés lottó-nyeremény esetén?

Figyelt kérdés
Okoslottó appon szoktam nagyritkán “feladni" egy-egy szelvényt telefonon, és nagyon sokszor elfelejtek rácsekkolni, hogy volt-e találatom. Ezért kérdezem, hogy létezik sms-tájékoztatás találat esetén? Vagy be kell állítani valahol? köszi

2023. márc. 15. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Speciel, bizalmatlan vagyok az ilyen appok irányába - ha már csak azt nézem, hogy a cégnek az érdeke, hogy lehetőleg ne vegyél fel nyereményt.

Ne tévesszen meg, hogy minden csöves, pitiáner nyereményről kaptál esetleg eddig értesítést, - ez egyáltalán nem garancia arra, hogy a komolyabb nyeremények nem esnek a szóráson kívül. Tehát az a biztos, ha készítesz otthon egy Excel dokumentumot, amelynek megformázod a celláit, feltöltöd a megjátszott számokkal a megfelelő celláit és az ellenőrzésre fenntartott cellákat a legújabb számokkal feltöltve időről-időre leellenőrzöd a valóságot.

2023. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Nincs ilyen, és nem is használok appot. A szerencsejatek.hu-n szoktam néha lottózni, ha nagyobb a nyeremény, akkor semmilyen értesítést nem kaptam arról, hogy nyertem 18xxx ftot, csak belépéskor ért pozitív meglepetésként.
2023. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

"Speciel, bizalmatlan vagyok az ilyen appok irányába - ha már csak azt nézem, hogy a cégnek az érdeke, hogy lehetőleg ne vegyél fel nyereményt"

Van baj a fejetekben! :D

Azért a Szerencsejáték Zrt nem egy kis csöves cég aki abból él, hogy lenyeli a nyereményeket. Az okoslottó pedig a saját appjuk, meg lehet benne bízni. Egyébként is csak egy "keret", egy grafikus felület a szelvény összeállításához, mert a szelvény megjátszása sms-ben történik a telefon saját sms alkalmazásán keresztül.

A nyereményről pedig jön értesítés.

"Ön XXXX Ft-ot nyert, melyet a YYYYYY szamlara utalunk harom munkanapon belül."

A számlaszámot az első nyereménynél kell megadni, sms-ben. Minden kommunikáció a szjzrt-vel sms-ben történik, nem az appon keresztül, az app nem fér hozzá semmitekhez.


2-es nálad valami gond lehet, mert jön emailben értesítés akkor is ha böngészőből a szjrt oldalán a fiókodba belépve játszol.

2023. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

3: Sokan affelől is bizalmatlanok, hogy 2-3 milliárdos nagynyeremények valóban kerülnek e valakihez vagy zsebre teszik őket, esetleg kamu az egész lottó téma.

Erről én azt gondolom, hogy a nyeremények halmozódása miatt a nyeretlen játékokból a szerencsejáték zrt legalább 20 milliárdot kaszál, mire 3-at kifizet. "Adsz 20-at adok 3-at". Minek kockáztassa bármilyen lebukás miatt a jó hírnevét? Vastagon megéri neki ha tényleg odadja a számára kis aprót.

2023. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
69%
lottozz a szerencsejatek.hu-n, jon email, ha nyersz
2023. márc. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%

4


Hat van benne értelem amit írsz de azért valljuk be hiába keres 20 milliárdot akkor se szeret vissza adni belőle 3 at. A legtöbb nyertesről sose lesz infó. Az is lehet hogy nem is nyer senki.

2023. márc. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van értesítés smsben és ha böngészőből a fiókodból játszol, akkor emailben. 3-as jól leírta, pontosan úgy működik.
2023. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Mi az anyatokert pontoztatok le a valaszom??? (5) ennel hasznosabb valasz kb nem is erkezett erre a kerdesre
2023. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#6

"A legtöbb nyertesről sose lesz infó. Az is lehet hogy nem is nyer senki."

Te felvállalnád a médiában, ha milliárdokat nyernél?

Na látod. Ezért nincs infó a nyertesről...

2023. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Endura válasza:

Ha a szerencsejáték.hu oldalon játszol minden eseményről(feltöltés,nyerés)email érkezik,a feltöltésről azonnal,a nyereményről húzás után másnap,vagy az első munkanap.A pontos összegekről nem,ahhoz fel kell menned az oldalra.

Mindig van,lesz telitalálatos csak idő kérdése.A fel nem vett nyeremények extra játékok során kerülnek kiosztásra,tehát az sincs lenyúlva.

A cég csak nyereséges lehet és ezért tök fölösleges csalnia,úgyhogy ez szinte kizárt,hogy ilyenhez folyamodjon hiszen ha kiderül annyi lenne a cégnek.

A kaparós sorsjegyen pld 60% kerül kifizetésre és 40% a nyeresége a cégnek rajta.Egy 200Ft-os kaparós sorsjegyen egy sorozaton 1milliárd forint a bevétel,amiből 600ezret fizetnek ki nyereményként.

2023. jún. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!