Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinalom ezt? Normalis...

Miért csinalom ezt? Normalis hogy hulyenek erzem magam?

Figyelt kérdés

Németországba élek, tinilány vagyok, mar az első osztályt itt kezdtem, szoktunk haza járni évente Magyarországra. Rengeteg mondják hogy milyen szép vagyok, itt is, ott is, a következő amit nem értek, és amiert hulyenek erzem magam az most jön. Németországba egy eléggé jo suliba járok, ahol rengeteg a fiú, lengyelek Törökök Németek, kb minden nemzetiség megtalalhato itt, sok olyan fiú is van a sulimba, hogy hasonloak mint a "helyes film szereplok" volt egy olyan időszak mikor tényleg nagyon csinosan jártam iskolába, hogy kb minden masodik fiunak én tetszettem, nem csak helyesek voltak, intelligensek, tisztelettudoak, normalisak, es tenyleg perfekt pasik. De valahogy nekem egyikse kellet. Visszont vannak ezek a Magyarországi fiúk is.. nos most jön a nagy kérdőjel.

Igaz hogy interneten szoktam a legtöbbel "ismerkedni" ugymond de na. Sok Magyarországi fiú, aki nagyon szarul viselkedik, vagy aki egyaltalan nem is helyes, vagy ha helyes is, az itteni fiuk között akiket megkaphatnák éppenséggel egy 0. (Ezt most nem konkretan igy akartam megfogalmazni, nem sertesbol irom) Nekem pont az ilyenek kellenek, az ilyeneknek írok, veluk probalok ismerkedni, beszélgetni, es nyilvan el utasitanak. valójában tenyleg nem ertem mágam, tenyleg hulyenek erzem magam, a Magyarországi baratnőim es rokonaim azt mondták hogy az en helyembe "fix nem a Magyarorszagi hulyegyerekek uttán futnának foleg ha eselyuk is lenne mindenféle ilyen gyerekhez mint akikhez nekem van Németországba" a kérdés, az, az hogy miert pont olyanok kellenek akik elerhetetlenek? Vagy esetleg lehet ennek valami jelentősége most ezt ugy értem hogy lehet valami baj velem hogy az ilyen fiúk kellenek?


2023. márc. 19. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ez miatt buta, csak kamasz vagy. Idővel majd kialakul az értékrended, addig pedig kövesd a megérzéseidet, és élj úgy, ahogy szeretnél!
2023. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A flört és ahhoz tartozó dolgok sokszor amolyan önmegerősítés bizonyos emberek számára.


Tini korban nem tudja sok ember helyén kezelni a dolgokat és átmegy kelletésbe.


S a legtöbb fiú/lány azok felé "vonzódnak", azoknak kélyelegnek jobban, akikről tudják nem a közelben vannak, így nincs "veszély".

Pl összefutás, követés, zaklatás stb.


Az, hogy eltol valaki, az valószínű érzi rajtad ezt, hogy játszadozol. Ki tudja hogyan.


Meg kinek mi a szép, jóképű stb.


Nekem a "filmbeli szép fiúk" pfejj, külsőre se voltak eseteim soha.


Mindenkinek más a szép.


Az illem, jófejség is csak egy dolog, sok srác/férfi addig illedelmes stb, amíg a hátsó szándékai megvannak vagy/és célt nem érnek.


Naaaagyon kevés a magamfajta, aki tényleg rendes is, kedves, alapon udvarias.


Jómagam rengeteg embert ismerek és csak 2 férfira tudom mondani, hogy ők önazonosak s velük együtt az elegancia, illem is a csomag része.


Egyikük külföldi (barátból lett mentorom) , másikuk egy magyar tehetős idős barátunk.


Te pedig lassan tisztázd le magadban ki és miért is tetszik.


Mennyi a közös pontotok személyiségben, mert a külső mellett fontos ez is.


S a legtöbb nő/lány nem érti miért a tirpák paraszt kell neki...


Vagy elterjedt sztereotípiák egyike: a nőknek csak a rossz fiúk kellenek.


Valójában nem, csak van egy olyan tulajdonság halmazuk, ami megtévesztő.


Magabiztosság és ehhez hű kisugárzás.


Csak ezt nem a rendes magabiztos srácokban lelik meg, mert kevés az ilyen. Ezért ezt a tulajdonság csomagot a többség kínálatából kukázzák ki.


Ezért is lenne fontos, ha a rendes emberek, ezesetben a srácok is kellő önismeretre tennének szert és kiteljesednének önazonosan, ami mellé magától adódik a kisugárzás, megjelenés is.

2023. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen barátnőm. Sose tudta megbecsülni a rendes fiúkat mindig drogos hülyékkel állt le
2023. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!