Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Elég speciális helyzet.

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban:

Gimnazista harmadikos vagyok, van egy transz osztálytársunk aki folyamatosan inzultálja a tanárokat, engem például meg is ütött, utána az intézményvezetőnek bevallotta, poénból ütött, most meg zaklat folyamatosan, éjszaka vonalas telefonon, suliban, a tanárokat súlyosan inzultálja, de tűrik, van aki védi mert jaj, LMBTQ. Én liberális vagyok, de ez túl megy minden határon, ahogy viselkedik és ahogy hagyják.


Én nem érzem magam biztonságban az osztályban, mert “kipécézett” mivel súlyos személyiségzavara van, egy kést is belém állíthat akár már a múltkori után.


Az iskola vezetése széttárja a kezét, azon is gondolkodtam bejelentem a gyámhivatalban, mert megérne a neveltetése egy kivizsgálást.



#konfliktus #inzultálás #Iskolai kérdések
2023. márc. 22. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Késő van már a mesékhez pistike.
2023. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg vedd fel videóra az akcióit, akkor több esélyed lesz.
2023. márc. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sok sok tanu kell

Ès videó

Mindenről videó

Utánna számolni kell hogy ezek ellenére sem fog el tünni de a fel lèpèsedre lehet mèg jobban rád száll !


De mindenképpen érdemes magad mellè állítani embereket akik tanuskodnak az igazad mellett

Ès videó fel vèteleket csinálj mindenről ès CSAK semleges embernek mutasd meg akinek erős hatóságú szava van.


Ha ez az egész nem jól sikerülne

Suli után ahol senki sem lát

Kamera se ember ....


Verd szèt mint a szart.

Ès mondjad hogy ha ez után is piszkál sokkal jobban meg lesz verve.


Vagy ne te ..hanem mással idegenekkel kicsit mosd meg az agyát verettesd meg hogy szálljon vissza a földre.

2023. ápr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!