Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szombatokat, vasárnapokat ki...

Szombatokat, vasárnapokat ki mivel tölti otthon?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Házimunka, pihenés, puzzle, sorozat, könyv, alvás, kávé, vásárlás, kirándulás vagy séta, néha kocsi berhelés. Attól függ mihez van kedvem.
2023. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Kajálok,edzek,kocsit mosok,flörtölgetek
2023. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szombat:


Felkeltem 6 előtt. Forma 1-et meg YouTube videókat néztem.

Elmenten a boltba. Miután hazajöttem, megreggeliztem. 11 óra.

Aludtam egyet, majd megebédeltem. Ezzel végeztem 13:30-ra, utána elkezdtem nézni a Man city - Liverpool meccset.

15:30-kor vége a meccsnek, bekapcsolom a pc-m, és megszerzek egy armor settet a karakteremnek az elden ringben amit az eddigi végigjátszásokkor kihagytam.

Ha megvagyok vele, és megunom a játékot, akkor nézek valamit Netflixen.

18:30, a nap fénypontja: Chelsea meccs! Elkezdem nézni, közben pedig lassan, de biztosan berugok. Van itthon egy fél üveg Jack Daniels, azt elfogyasztom.

20:30 körül vége lesz a meccsnek, addigra elég részeg leszek hogy leszarjam a létezést, és a vele járó problémákat. Ha nem leszek nagyon rosszul, akkor megpróbálok majd aludni.


A holnapi napban csak annyi biztos hogy korán kell kelnem a forma 1 miatt. Meg már így is túl sokat írtam, úgyhogy azt hagyom.

2023. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton 2 faluban van misém és a kórházba is be szoktak hívni betegekhez. Vasárnap délelőtt szintén 3 mise. Délután pihenéz és a héten elmaradt munkákat pótolom be.
2023. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!