Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire készüljek a gimibe?

Mire készüljek a gimibe?

Figyelt kérdés
Idén megyek gimibe, de nem tudom, hogy mire tanuljak többet és mire kevesebbet. Lehet hülye kérdés, bocsi
2023. ápr. 2. 03:45
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Azzal a tárggyal érdemes többet foglalkozni, amire szükséged lesz továbbtanulásnál. Tudod, mi szeretnél lenni?
2023. ápr. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Én abba fektettem több energiát, ami érdekelt. A többit "csak" túléltem (de így is 4,2-es átlagom volt).

Ha tudod nagyjából milyen irányba akarsz menni érdemes megnézni hogy mi kell hozzá és arra gyúrni. Tehát ha érdekel a jog akkor történelem. Ha mérnők akarsz lenni matek és fizika. Felvin fent vannak a szak követelményei.

2023. ápr. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát még olyan sok tervem sajnos nincsen, mert egész sok dolog érdekel. De valószínűleg ilyen nyomozó irányba fogok menni
2023. ápr. 2. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kb 0 tanulással végeztem el egy kéttannyelvű gimit, szóval nagy baj nem lehet. Ha ilyesmivel szeretnél foglalkozni, akkor viszont inkább ajánlanám a szakközépiskolát, tudtommal vannak ilyen szakirányú képzések is. Illetve ha jól teljesítesz, akkor irány a Közszolgálati Egyetem, ott még tisztet is képezhetnek belőled. :)
2023. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2023. ápr. 2. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!