Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foxpost feladóként mit kell a...

Foxpost feladóként mit kell a csomagra rakni? Elsősorban vinted használóktól kérdezem!

Figyelt kérdés

Vinteden van kettő szállítási opció a foxpost és a packeta. Packetánál beviszed egy üzletbe és felragasztják a szállítási adatokat. Foxpostnál csak automata van, ahova betudod rakni. Vintedes eladásnál a vevő kifizeti a szállítást akkor már ugye ott a kód amit a foxpost gépbe bekell ütni. Na most, én utána néztem, de lehet rosszul, ugyanis elvileg nekem nem muszáj a csomagra írnom bármit is, ezt találtam a foxpost egyik posztja alatti kommentekben. Csak aztán rájöttem, hogy így nehezen szállítják/veszik majd át a csomagot, tehát tegnap az automatába úgy raktam be egy csomagot, hogy csak a csomagszáma van ráírva egy kis cetlire. Ezt valószínű elhibáztam, de azt hittem majd nyomtat egy kis matricát.


Most megint rendeltek tőlem foxposton keresztül, nem szeretném elhibázni. Másik posztjuknál azt írták, hogy nekem kell kinyomtatni a matricát! Most akkor hogy van?



2023. ápr. 12. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak el kéne olvasni a Vinted leírását. Vinted eladásnál nem kell semmit tenned a csomagra, csak legyen jól becsomagolva. A FoxPost automatába beütöd a kapott kódot, kinyílik egy ajtó és oda behelyezed a csomagot, rácsukod az ajtót. Ennyi. (Majd a futár teszi rá a szállítási címkét, mikor kiveszi az automatából.)


Packetánál (Vinted eladásnál) szintén semmit nem kell ráírnod/ragasztanod, egy feladási pontra kell elvinni ahol egy embernek diktálod be a kódot, ő nyomtatja ki és ragasztja rá a címkét. A feladási pontok pl. kisebb üzletekben, postán szoktak lenni.

2023. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak be kell tenni az autómatába. Nem kell semmit rátenni.
2023. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!