Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrég láttam M.Jacksonról...

Nemrég láttam M.Jacksonról videókat,bunkók voltak vele,megsajnáltam.Sztem jó ember volt.Halála miatt mostmár szomorú vagyok,sírtam,pedig idáig nem érdekelt.A zenéit sem hallagtom,de mostmár hiányzik hogy nincs köztünk.Mit tegyek? Nyomaszt az egész...

Figyelt kérdés

#Hogyan lépjek túl Michael Jackson halálán?
2023. ápr. 13. 19:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ismersz úgy 3,5 milliárd embert? Mínusz aki mondjuk öngyilkos lett.
2023. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Pardon, 4 milliárdot...
2023. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Michael Jackson élete számos szomorú eseményt tartalmazott, amelyek jelentősen befolyásolták életét. Először is, Jackson megélt sok trauma a gyermekkorában, beleértve a szigorú szülői kezelést, a családon belüli erőszakot, valamint azt, hogy nagyon korán a zeneiparba került gyerekként. Ez kihatott az érzelmi egészségére és a személyiségére.Emellett Jackson testi változásainak kritikája is szomorú időszakot jelentett számára, és a bírálói miatt is nehézségekkel küzdött, mentális és fizikai állapota jelentősen megromlott, és számos botrány és véleménycikk jelent meg róla a sajtóban.A legszörnyűbb vád ellene a gyermekmolesztálás, amely nagy hatással volt az életére és karrierjére. Az ügy hosszú távú károkat okozott az életében, és életének utolsó éveiben az egyre nagyobb médiafigyelem, a bírósági tárgyalások és az egészségügyi problémái nagyon súlyosan érintették őt.Összességében Jackson élete tele volt nehézségekkel, és sok tényező hozzájárult ahhoz, hogy szomorú életpályát futott be.
2023. ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
#2-es #3-as keress már rá a videóra mikor az első vádlók apja kitálal hogy csak MJ pénzét akarja és tönkre akarja tenni. 2005-ben felmentették. Ja hogy erre lusták vagytok? Akkor ne adjatok be egy hazugságot úgy mintha tény lenne!!
2023. júl. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Anélkül hogy mondandómat MJ-hoz csatolnám, csak innen jött a gondolat, hogy USÁban és máshol is, egy el nem ítélés csak sztár ügyvéd és sok pénz kérdése.

Rakás példa van rá..

febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!