Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrég láttam M.Jacksonról...

Nemrég láttam M.Jacksonról videókat,bunkók voltak vele,megsajnáltam.Sztem jó ember volt.Halála miatt mostmár szomorú vagyok,sírtam,pedig idáig nem érdekelt.A zenéit sem hallagtom,de mostmár hiányzik hogy nincs köztünk.Mit tegyek? Nyomaszt az egész...

Figyelt kérdés

#Hogyan lépjek túl Michael Jackson halálán?
2023. ápr. 13. 19:57
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#3-as Egyébként a molesztálás az egy jó kérdés, mert abban senki sem lehet biztos hogy csinálta. Lehet hogy igen lehet, hogy nem. De pl az egyik tárgyalás (vagy mi) után Jordan Chanlder (bocsi nem nagyon tudom mi volt a neve a csávónak) bevallotta, hogy a szülei mondták hogy mondja azt, hogy molesztálta őt Michael, mert kellett nekik a pénz. Ezen kívül Donald Trump és a Reszkessetek betörőkből a Kevin (nem jut eszembe a neve) is megmondta, hogy az összes ilyen pletyka hamis, és én hiszek nekik mert ők ismerték. Igazából ezt azért írtam le, hogy lásd, hogy nem azért gondolom, hogy nem molesztált embereket mert "fan vagyok", hanem mert utána néztem. És egy pedofil miért adományozna 39 gyerek alapítványnak? Ez az én véleményem. És szerintem mindenki úgy alkosson véleményt, hogy utána néz. Nem tudom az igazságot, de bárkiről bármit mondhatnak, attól még az nem biztos, hogy igaz...
2023. ápr. 14. 06:44
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ítélem el MJ-t, mivel a bíróság sem tette, de nem sok olyan dolog van, amiért sajnálni kellene, legalábbis vannak még páran, ahogy írtam, akiknek komolyabb bajai is vannak, legyen az lelki vagy fizikai. Tehát nem irigylésre méltó az élete, de azért sajnálatra sem.
2023. ápr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%
Azok, akik hisznek Michael Jackson bűnösségében, elmondanám, hogy szinte csak arra van bizonyíték, hogy az énekes ártatlan volt a vádakban, és a bíróság is ártatlannak találta őt. A vádlókról pedig kiderült hogy,nem keveset hazudtak
2023. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Michael Jackson életét több szakaszában különféle problémák és nehézségek érték, és bizonyos értelemben szánalomra adott okot. Az ő gyermekkora például rendkívül nehéz volt, az édesapjától és az ezzel járó fizikai és pszichológiai bántalmazásoktól, ami nagy hatással volt az életére és érzelmi állapotára. Ezen kívül a folyamatos nyomás és presszió, amelyet az sztárságával kapcsolatos média és rajongói figyelem okozott, jelentősen hozzájárultak az érzelmi instabilitás és személyiségzavarok kialakulásához.Az is szánalomra ad okot, hogy az énekes úgy érezte, hogy az emberek nemmentesítik őt az infamia és a vádak alól, amelyekkel szembesült az élete során. Ezek a vádak hatalmas negatív hatással voltak az életére és karrierjére, és az élete utolsó éveiben még nagyobb fokú stresszt és nyomást jelentettek számára.Összességében Michael Jackson élete során számos nehézséggel és kihívással kellett szembenéznie, amelyek közül sokat az emberi életben nehéz lenne kezelni
2023. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12 Nincs még egy olyan híresség akivel a média úgy bánt volna mint Michael Jacksonnal
2023. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
#15 Ez egy szubjektív álláspont, éppenséggel pl. Dianának is a nyakában lihegtek. Azt sem vitattam, hogy nem kevés negatív hatás érte az életében gyerekkorától kezdve. Csak azt írtam leegyszerűsítve, hogy másoknak sokkal komolyabb bajai is vannak, mint pár pofon, folyamatos stressz, töménytelen pénz, meg reflektorfény. Egyesek a fél karjukat odaadnák ilyen bajokért.
2023. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

Ez igaz, de Michael Jackson ellen nem csak a média volt, hanem olyan emberek is, akik kritizálták vagy bírálták az ő cselekedeteit, viselkedését és életmódját.És ezt mai napig úgy teszik,hogy semminek nem néznek utána.


Idézet a lányátol



"Apám nekem sírt éjszakánként. Képzeld el, hogy a szülőd neked sír azért, mert a világ gyűlöli valamiért, amit nem tett meg. És nekem ő volt az egyetlen, aki számított. Látva az egész világom fájdalmát, gyűlölni kezdtem a világot azért, amit vele műveltek. Úgy gondoltam, "Hogyan lehetnek az emberek ennyire gonoszak?"*

Paris Jackson (Rolling Stone, 2017.)

2023. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem vitatom, hogy egyesek gonoszak voltak vele, csak azt írtam, hogy másnak nagyobb bajai is vannak. Ilyen alapon a fél világot sajnálni kéne.
2023. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"másnak nagyobb bajai is vannak"


Azok a "mások" nem betegettek bele úgy mint Michael Jackson

2023. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Van minimum 2-3 milliárd ember a földön, akiket jobban meggyötör az élet, sokukat úgy kaparnak el, mint egy döglött kutyát.

Őket nem siratod meg?

2023. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!