Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek a hogyan legyél gazdag...

Ezek a hogyan legyél gazdag meg hogyan legyél sikeres vállalkozó hirdető emberek tanfolyamai tényleg megérik a pénzt amit kérnek érte meg amit ígérnek cserébe?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy a szabadsággal meg a pénzel operálnak ezek a coachok vagy minek nevezzem őket.Csak egy példa ebbe most futottam bele azt ígéri a tananyagától sikeres és szabad vállalkozó lehet az aki megvásárolja.

[link]

Meg mindig azzal is operálnak,hogy utazgathatsz mert lesz elég pénzed a munkádat bárhol végezheted a világon.De most akkor ezek is tényleg komoly vállalkozók?Vagy csak léhűtők más hátán felkapaszkodva?

Nézegettem, már több fickó oldalát van aki pl wordpress honlapok szerkesztésével keres sokat állítása szerint,van aki meg jár kel a világ körül fotózik meg az is mindent is csinál,stb...

Most vajon minden ember aki akármelyikhez befizet sikeres szabad vállalkozó lesz?



2023. ápr. 18. 03:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, humbuk.
2023. ápr. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"De most akkor ezek is tényleg komoly vállalkozók?Vagy csak léhűtők más hátán felkapaszkodva?"

Miért is ne a kettő egyszerre?


"Nézegettem, már több fickó oldalát van aki pl wordpress honlapok szerkesztésével keres sokat állítása szerint,van aki meg jár kel a világ körül fotózik meg az is mindent is csinál,stb..."

Tipikus lövök egyet a falba, aztán köré rajzolom a céltáblát, és elmondom, hogy kell célba lőni esetek. Az az egy "humbug" igaz, hogy folyamatosan lehetőségvadász módban kell létezz, és nem érdemes félni attól, hogy rosszul döntesz, mert része a játéknak az olyan is. A lényeg, hogy hosszú távon növekedjen a buli.


Akik zéró konkrétumot mondanak, csak a koelhózás meg a kócs stílusú általánoskodás megy, azok csak az idődet húzzák, a fizetős cuccaik is csak azért készülnek, hogy a másik fizetős cuccuk felé tereljenek, és a legvégén ott állsz nagyon okosan, igazából hasznos irányba tekergetve a gondolkodási szokásaid egy jelentős részét, de még mindig egyedül vagy, legalábbis ritka, hogy ne kitérő választ adnának konkrét tanácskérésekre, pénzért.


Gyakorlatilag egy jó könyvelő sokkal többször nyúl a hónod alá, néha kéretlenül is, amikor vállalkozás körüli kérdésekről van szó.

2023. ápr. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek a guruk abbol lettek gazdagok hogy elhitettek sok emberrel hogy gazdagga teszi oket
2023. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne feledd, ez biznisz.


Tudják, hogy a nép zöme "gazdag és sikeres" akar lenni. Erre ugranak az ügyfeleik,mivel ők a célközönség.

(Amúgy legtöbb embernek semmi elképzelése sincs mit akar, csak lazsálni vagy/és "jöjjön a kess".)


Holott mindennek igazi alapja az önismeret és a mikhez értés, motoros képességek kombinációi és mindezekből adodó motiváció.


Az igazán sikeres, egészséges ember nem villogtatja azt, amije van. Hiszen számára ugyan siker mindaz, amit elért, de megszokottá válik.


Pénzt és egyéb anyagiakat pedig nem mutogatja, ezt a nyomik csinálják vagy/és valamit kompenzálnak. Lehet az régi pszichés dologtól a rideg jelen valóságának elfedése.


Amikor pl egyik barátomhoz megyek kikapcsolni, beszélgetni nagyon jól érzem magam, mert hasonló személyek vagyunk.

Régen első látogatásnál körbevezetett, szolid volt, nem szállt el magától, de látszott rajta a boldogság "igen, mindezért megdolgoztam". Élménnyel mesélte az alkotási folyamatokat, történeteket.


Neki pedig az tetszett meg bennem, hogy nem úgy reagáltam, mint az átlag ember. Nem hat meg a pénz, hanem az alkotás és annak folyamatai érdekelnek. A 2 napos beszélgetés után pedig határozottan az ismeretségünk átformálódott egy barátsággá.


Boldog és sikeres lehetsz, ha megvan a magad esze és képes vagy fejlődni az önismerettől az előnyös képességeidig.


Önismeret -> alkotás (bármely formája szellemitől a materiális dolgokig) -> élvezete mindennek -> mindezek mellékterméke a boldogság, pénz, siker (nem minden sikeres ember szeret szerepelni se)


Kerüld a "nagy tanácsadókat", főleg akik agyon hírdetik magukat (általában azt jelenti nincs elég ügyfele)(Nem véletlen.)


Azt "elfelejtik" említeni: nem mindenkinek való a vállalkozás és társai.


Személyiség függő. Aki annak való az megoldja maga a dolgokat.

Megvan a személyisége és képességei ahhoz, hogy kivitelezze.


Rajztanuláshoz tudnám hasonlítani. Sok a kamu tanfolyamos bemesélt hülyeség.

Az oktató célja az, hogy azzal keressen pénzt, amihez ért/szeret. Ez rendben van még.


Majd jönnek a jelentkezők. Elsőre meg tudom mondani ki az, aki tehetséges, van hozzá érzéke s ki az, aki OFF.


Viszont ezek az oktatók sok esetben nem küldik el az embert, hogy "bocsi, neked nem fog menni, csak a saját szintedet tudod picit javítani, de veszett ügy az elképzelésed."

Hiszen a célközönsége, amiből kess lesz.


Pár éve ismertem meg egy párt, a kislányukkal is beszélgettem és kiderült, rengeteg pénzt beleöltek rajztanárba, tanfolyamokba...


Meghívtam őket egy másik alkalommal magamhoz, beszélgettünk, majd nálam maradt a leányzó.


Sok alkotói ágat mutattam be neki, körbevezettem, kipróbálhatta magát, amihez kedve volt és adott volt hozzá minden.


Rajznál vonalkezelése korához képest jó volt, csak kiderült az alapokra meg se tanították a kamu rajzoktatók. (Ezt sokszor direkt csinálják, hogy többet menjenek hozzájuk vissza.)


Szobrászathoz is volt érzéke, kinesztézis és térbeli látása magasabb szinten volt, mint korabelieké/másoké.


Innentől ajánlottam fel, bármikor átjöhet hozzám alkotni. Persze alapokba is bevezettem.


Direkt nem mutatnak alap dolgokat, ami alapon nem valami izgi, de fontos lenne és csak hitegetik őket, menni fog csak csináld. Álomba ringatják a pénzt fizetőket.

Akikben pedig ott a tehetség valamely formája azoknak pedig kellemetlen az ilyen oktató, mert visszatartja, visszahúzza szegényeket... Sőt kudarcélménynek élik meg egyesek.


Az ilyen embereket(oktatókat) pedig kifejezetten nem kedvelem. Főleg, ha gyerekek lelkével, jövőjével szórakoznak.


Ugyanez megy azoknál, akik pénzt és sikert ígérnek. (sok esetben meg ők se "gazdagok", csak látszat.)


Csak ígérgetnek, felszínes dolgokat mondogatnak olykor az "élet nagy igazságaival", amihez elég a paraszti ész is.


Ha vállalkozni akarsz, neked kell rátermettnek lenned.

Megismered önmagad, erősségeid, mikhez értéseid, ezeket kombinálod vágyaiddal, céljaiddal és start. Hajrá!


Kezed, lábad, szád van.


Az elképzelésedet összeállítod. Nézel üzleti terv mintákat.

Ott vannak olyan alap kérdések melyek egyszerűek, de sokan nem valami életképes választ adnak rájuk.


Ha életképesre sikerül, informálódsz, majd segítséget kérsz megfelelő helyen, megfelelő emberektől, akkor haladni fogsz.


Pl Kormányablak, NAV, jó és megfelelő könyvelő/k.


Kérdezni pedig nem bűn.

Idővel pedig belejön az ember. Csak a szokatlan, ismeretlen dolgoktól ösztönösen tart az ember.

2023. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!