Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 fokban milyen szerelésben...

16 fokban milyen szerelésben mennétek futni? Hosszú/rövidnadrág, Póló/pulcsi, ezek valamilyen kombinációja?

Figyelt kérdés
2022. okt. 4. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Egész vékony hosszúnadrág/rövidnadrág (ami kényelmesebb mozgás szempontjából) - póló
2022. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nagyjából az átmeneti hőmérséklet a rövid és a vékony hosszú futóruha között. Ha napos idő van és 16 fok, akkor póló rövid gatya, ha felhős-esős, akkor hosszú ujjú póló, vékony hosszú futógatya.
2022. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rövidnadrág, póló. 10 foktól felfelé marad ez, versenyen 6 foktól.
2022. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hosszú nadrág, póló. Derekamra kötve vastagabb pulcsi, mert ritkán futok háztól-házig, nem olyan jó a lakóhelyemen futni.
2022. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én amúgy nem értem. Akik ilyen melegben is hosszú nadrágban, hosszuujjúban futnak, azok mit csinálnak akkor, amikor mínuszok vannak? Plusz ugye sima séta, kinti tartózkodás több ruhát kívan, akkor ezek szerint 16 fok már nagykabát?
2022. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. a hosszú ruhából is van több fokozat. A 16 foknál amit leírtam (2. válasz) a hosszú ujjú/szárú, de nagyon vékony ruházat. 8-9 fok körül erre felveszek egy másik (pulcsi szerű) hosszú ujjút, 5 fok alatt jön még ehhez vékony kesztyű (eléggé fázós a kezem), -2 fok alatt szoktam felvenni a vastagabb, téli futónadrágot és sapkát, -7 fok körül veszek fel 3 réteg vékony vagy 2 vastagabb felsőt, vastag kesztyűt, nyakmelegítőt.
2022. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6


Nem én voltam az 5-ös, de ez nekem is sok, pedig nő vagyok. :)


Főleg ha a plusz 10 fokos szabályt nézzük, ami alapján a 16 az 26.



Nekem 16 fokban futni még a póló is jól esik, 10 fokban vékony pulcsi, 0 fokban póló, vékony pulcsi és rá szélfogó dzseki, sapka, eleinte elindultam kesztyűben, de mire le kellett vennem orrot fújni, addigra éreztem is, hogy nem fogom bírni, melegem lesz, kell egy felület, ami szabadon van és így távozik rajta a hő. Néha, elképzelhető, hogy 2-3 fok azért megvolt, a sapkának is le kellett kerülnie.

2022. okt. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rövidnadrág és rövidujjú póló. Hosszúban megsülnék. 0 fok körül veszek fel hosszú ujjú felsőt, a rövidnadrágot pedig csak kb. - 5 körül cserélem le hosszúra.
2022. okt. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!