Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiszedtem a meggyógyult...

Kiszedtem a meggyógyult piercingem, és nemtudom visszatenni mert el kezdett vérezni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már Január óta van bent és meg is állapították hogy meggyógyult. Mégis mikor vissza kezdtem rakni el kezdett vérezni és nem akar át menni a lyukon. Itthon vagyok egyedül és szakértőhöz sem tudok elmenni. Mit csináljak? Ez rosszat jelent? Begyulladt? Válaszotokat előre is köszönöm!

2023. ápr. 19. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem gyógyult meg. Próbálkozhatsz vele, nehéz visszarakni, de talán menni fog. Ha mástnem, holnap elmész és visszarakják neked.

A köldökpiercing teljes és tökéletes gyógyulása 2 év körül van, de fél évig nem érdemes kiszedni/cserélni.

2023. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!