Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghalt a szomszédom, mit tegyek?

Meghalt a szomszédom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt meghalt a szomszédom. 45 éves volt. Nagyon furán érzem magam, olyan hihetetlennek tűnik az egész. Húsvétkor még átjött kellemes ünnepet kívánni, ma meg már a temetése volt. Elég közel állttak a családjaink egymáshoz, és ez engem is elég mélyen érintett. Hogyan dolgozzam fel? Tudom hogy ez nem rólam szól, de nekem is elég nehéz.

2023. ápr. 21. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Beteg volt?
2023. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Inkább szurkolj, hogy a ki a helyére megy idővel lakni, az elviselhető, normális legyen!
2023. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Köszönyöm, nem volt beteg. Csak lefeküdt aludni. Előző nap még a gyerekeivel játszott.
2023. ápr. 22. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt családtagommal. 4 éve lesz lassan. Még emlékszem kint voltunk a temetőben beszéltük hogy majd mikor jövünk megint,még a virágot is néztük hogy milyet vegyünk... De akkor jött a fordulat.. Még mindig nagyon rossz. Mondhat nekem bárki bármit egy halott embert soha nem lehet elfelejteni,valamennyire mindig is fájni fog és rossz lesz hogy nincs. Főleg egy közeli családtaggal. Vagy ismerőssel. Teljesen megértelek. Fel a fejjel,talán lesz még jobb egyszer bízzunk benne!
2023. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20:54. Elvégezte egybizonyos fontos teendőjét, aztán szerda reggelre meghalt.
2023. ápr. 22. 20:50
 6/6 A kérdező kommentje:
20:54. Valamint rézsvétem
2023. ápr. 22. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!