Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek? Mi...

Mit tegyek szerintetek? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na szoval a szory ott kezdodott hogy ma tesi oran en en es a baratnom lattunk ketto fiut kosarazni,jol neztek ki de nem az eseteim,viszont a baratnomnek nagyon bejott az egyik srac,egyaltalan soha nem beszeltunk veluk es kb alig lattuk oket a varosban.A story ott lett erdekes hogy amikor haza jottem jott az ertesites,hogy az egyik srac aki ott volt ugye (nem az amelyik bejott a baratnomnek) be jelolt facen,bekovetett instan,likeolta a storym,es ram irt messen,es akkor jottem ra hogy ki volt o.Van egy masik srac is a storyba aki nekem tetszik es en is neki de meg nem vagyunk egyutt se semmi,na annak ez a srac aki ugye bejelolt meg minden a tesoja,es ugye en nem akarok vissza irni mert hat milyen mar hogy annak a sracnak akivel ugymond alakuloba vagyunk elkezdek a tesojaval irkalni.A problema ott kezdodik ugye hogy amint emlitettem a baratnomnek nagyon tetszik a masik srac (annak aki ram irt a haverja,akivel kosarazni volt ma) es allandoan hisztizik a baratnom nekem hogy irjak vissza csak azert hogy kerjem el a masik srac instajat neki,de milyen lenne mar hogy vissza irok azzal hogy “szia annak a sracnak akivel ma voltal es lattunk meg tudnad adni az instajat? A baratnomnek kene”. Es amugy vissza is irnek neki meg minden csak hat igy hogy annak a sracnak a tesoja akivel nekem ugymond alakulom van ez igy nagyon nem jo,tehat alapbol tudni kell hogy az a srac nagyon feltekeny aki nekem tetszik,tehat ha lehetne minden himnemu lenyt eltuntetne a kozelembol,szoval belegondolni sem akarok mi lenne ha megtudna hogy en itt a tesojaval irkalok,de a legjobb baratnom se akarom cserben hagyni,mert neki nagyon tetszik a masik srac es alanndoan azzal nyaggat hogy irjak vissza es kerjem el a haverja instajat. Szerintem ertheto hogy miert nem akarok vissza irni neki.Szerintetek mit csinaljak? Vissza irjak a baratnom kedveert vagy hagyjam figyelmen kivul? Csak hogyha majd lassuk egymast valahol egy kicsit cringe lesz hogy nem irtam vissza meg ilyenek,Ti mit tennetek a helyemben? Szerintetek mi lenne a helyes?


2023. ápr. 28. 20:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom picit zavaros a story,bocsi nem nagyon tudok fogalmazni
2023. ápr. 28. 20:11
 2/3 A kérdező kommentje:
Es az is jo kerdes hogy honnan tudta meg a nevem,hogy talalt meg,meg hasonlok,mert amint irtam soha egy szot nem valtottunk,es meg baratoktol se lehet mert o idosebb nalam egy jo 3-4 evvel tehat a barati kore is teljesen mas,szoval ez is erdekes
2023. ápr. 28. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérd meg a kiszemeltedet, hogy tudakolja meg a tesójától, hogy kivel volt aznap kosarazni, így akkor a barátnőd is megtudhatja a srác nevét, nem kell visszaírni a srácnak, és a kiszemelted sem lehet féltékeny.

Ez nem opció?

2023. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!