Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel ennek a...

Hogyan dolgozzam fel ennek a hiányát?*forgalmi vizsga*

Figyelt kérdés

sziasztok! szerintem ilyennek sem találkoztatok még😄...

csütörtökön forgalmi vizsgán elsőre vizsgáztam le sikeresen 50órából. egyeltalán nem számítottam rá, úgy mentem el a szerdai orámról hogy ez tuti nem az utolsó. egyébként imádtam az órákat.

majd mikor a vb mutatta hogy sikeres lett nem is mondhatnám hogy orultem, mert tudtam hkgy akkor ez ennyi is volt, persze anyagi szempontbol meg jó. de aztán mosolyogva köszöntem meg az oktatónak mindent, de sietnie kellett ugyhogy úgy érzem nem sikerült eléggé megköszönnöm illetve nem is tudtam vele átbeszélni hogy egyeltalán mi történt ebbe az 50percbe,(mindig kibeszéltünk mindent) olyan gyors volt minden. majd mikor beültem az autóba és becsuktam az ajtót egyből rámtört a sírás hogy hiányozni fog ez az egész, na onnantól ez megy😕 hiába van nálam a jogsim, üresnek érzem a napokat, motiválatlan lettem teljesen. hiányzik az oktató, a nevetés, a város, a kinlódásaim meg a sikerélményeim is. Egyszerűen nem birom feldolgozni hogy soha többet nem ülhetek abba az autóba és soha nem láthatom az oktatómat mert ez ennyi volt. Január óta vezetek, azóta minden héten 2szer mentem, mindig vártam, számoltam a napokat hogy mikor mehetek már. most viszont semmi. Vezetni itthon saját kocsit egyeltalán nem élvezem, nem is birom megszokni. én azt érzem hogy én csak ugy szerettem és elveztem ezt az egeszet ahogy volt. Hogyan tudnák segiteni magalnon hogy feldolgozzam ennek a hiányát?



2023. ápr. 30. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Csinálj teherautós vizsgát is.
2023. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó de én nem így gondoltam... 😄
2023. ápr. 30. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyűjts némi pénzt egy saját kocsira, (persze olyanra, amit nem sajnálsz és meg is engedheted magadnak, netán még tetszik is), és élvezd az önálló vezetés élményét.
2023. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy már meg van a jogsid, jó pénzért ad még plusz órákat az oktató.
2023. máj. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
van saját autóm,de hozzászokni se bírok, mivel én dízelesen tanulam, ez viszont benzines. Gyakorolnom kéne de mint ahogy írtam semmi motivaciom így már, mert minden arra emlekeztet hogy milyen jók voltak az órák.
2023. máj. 1. 09:46
 6/10 A kérdező kommentje:
gondolkoztam pótórán,de nem akarom rabolni az idejét ilyenekkel, meg nyilván nem azért mentem át a vizsgán mert nem tudok vezetni, meg talán még hülyének is nézne:D plusz hát igen, pénz is.
2023. máj. 1. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Ez után a benzinest meg kell szokni, csak ennyi. Hülyeségnek is tartom egyébként, hogy sok oktató direkt dízellel és kis autóval oktat, aztán ha először be kell parkolni egy nagyobb autóval sokan csak pislognak.

Az viszont, hogy nincs motivációd meg örömöd benne, az már egy másik, pszichológiai probléma.

2023. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát igen... de egyszer biztos túl leszek rajta, és majdcsak fogok örülni is. furcsa hogy mások felől sosem hallottam ilyesmi problémáról, hogy ez hiányozna akárkinek is.
2023. máj. 1. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, nekem biztosan nem hiányzik. Én egy dízel Renault Scenicen tanultam meg vezetni, a céges autók 1.5 dci Renault Twingók, és minduntalan jól esik a nap végén beülni a Hondámba.
2023. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is hiányzik egy kicsit, ugyanis szuper oktatóm volt :) én a szüleim régi autóját kaptam meg. 2007-es OPEL ASTRA H, dízel, 1.7-es motorral.
2023. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!