Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik hasonló képpen vannak...

Akik hasonló képpen vannak ,hogy dolgozzák fel?

Figyelt kérdés
Sajnos már 3 éve albérletben lakunk. És esély sincs saját házra. Nagyon bele vagyok betegedve már. Hiába dolgozunk reggeltől estig. Persze a tulaj egy megjátszos ... de állatokkal örülök, hogy találtunk. :(
2021. dec. 27. 04:20
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Haza ha lehet, tanulni egy jobban fizető szakmát és hitel. Vagy gyerek és felvenni a babavárót és társait. Esetleg örökség.
2021. dec. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarják az embereket megfizetni.

Engem se akartak.

Jól dolgoztam mégis hiába.

Felismertem tanultam tanulok képzem magam.

Ez mindenkivel így van kivéve ha van olyan kapcsolata barátja vagy családi vállalkozása ahol azért fizetik meg mert kivételezett.

Szóval küzdeni kell és ha nem adják el kell venni meg kell teremteni lépésröl lépésre.

Ehhez nagyon tisztán kell látni a saját helyzeted.

Szóval jó úton jársz.Hajrá.

2021. dec. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kapitalizmus van. Mindenki annyit ér, amennyit kiharcol magának.

Szerinted miért hagyja el az értelmiség az országot?


Amúgy ez csak a Balkánon divat, hogy saját ház. Nincs baj a bérléssel, ha lenne jogi védelem és bérlakás program ami ellensúlyozná a bérleti díjakat. Lásd, Ausztria.

2021. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!