Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szórólap postaládába mennyire...

Szórólap postaládába mennyire sikeres?

Figyelt kérdés
Aki szórólappal hirdeti magát mennyien hívják? Tudom ,hogy minden szolgáltatásnak más a "kereslete" de ,hogy egyáltalán hívnak róla?

2023. ápr. 30. 17:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Krumplipucoláshoz tökéletes, ha megvan legalább A4 nagyság.

Még a céget se szoktam elolvasni rajta.

2023. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es a véleményed, azoknak a hozzászólását is szivessen fogadom akik kapják ezeket ,hogy egyáltalán megszoktátok nézni?
2023. ápr. 30. 20:22
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik szempont: akinek a szórólapján ennyire hemzsegnek a nyelvtani hibák, azt a 3. hiba után, további olvasás nélkül kidobom.
2023. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Tűzgyújtáshoz tökéletes, valójában az utolsó dolgom lenne szórólap alapján felhívni bárkit, kivéve ha kajarendelős étlapot dobnak be, de azt is inkább online intézem.
2023. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld.
2023. ápr. 30. 21:17
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Olvasatlanul kuka. Kiragasztott cetliket letépjük a társasházban.

Nem nyújtunk ingyen reklámfelületet. A kéretlen szórólap= szemét.

2023. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Még a kért (osztogatott) szórólap is problémás, mivel azt is gyakran eldobálják az emberek.

Úgy kéne csinálni, hogy az osztogató emberek is van kitűzve elöl-hátul, esetleg kinagyítva, hogy el lehessen olvasni - és csak akkor elkérni, ha így is érdekel.


Házban meg úgy kell csinálni, hogy a legtöbb helyen van erre rendszeresítve valami láda, oda kell tenni egy csomaggal. Vagy, ha ERRE VALÓ hirdetőtábla van, akkor oda kitűzni EGYET, letéphető függelékekkel.

2023. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Minden hirdetési formánál problénás megítélni a hatékonyságát. Ahhoz drasztikus változás kell.
2023. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Vans$ ***** válasza:
55%
Én kiveszem postaládából, egyből kinti nagy szemetes ott van mellette .
2023. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt. Kiszortam 1000db-ot kiváncsi vagyok mi lesz az eredmény...

Egy próbát megért.

2023. máj. 2. 00:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!