Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szórólap postaládába mennyire...

Szórólap postaládába mennyire sikeres?

Figyelt kérdés
Aki szórólappal hirdeti magát mennyien hívják? Tudom ,hogy minden szolgáltatásnak más a "kereslete" de ,hogy egyáltalán hívnak róla?

2023. ápr. 30. 17:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

Én 5 tényleges vásárlóra tippelek.

Jobban jártál volna, ha szórás helyett beszélgetsz az emberekkel.

2023. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nagyjából én is annyira tippelek ,hogy annyi jön össze. Egyébként már annyival is elégedett lennék. Durván 8 órám ment el rá mozogtam egy kicsit költséget tekintve szerintem nem került 5000ft üzemanyaggal mindennel együtt, ha egy se jön össze nem lessz nagy deficit. Vannak weboldalaim is onnan is jön be munka csak elég nagy a konkurencia és gondoltam ki probálok más "csatornát" is.
2023. máj. 2. 00:54
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

8 óra alatt te néhány ezret keresel csak?

Nagyon pocsék fizetésed lehet.

2023. máj. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tudom miből vontad le ezt a következtetést.
2023. máj. 2. 11:13
 15/23 anonim ***** válasza:

"nem került 5000ft üzemanyaggal mindennel együtt"

A "minden"-ben benne van a munkabéred is erre az időre.

2023. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ez relatív. Ha vállalkozó vagy és azon a napon amikor ép nincs munkád de elmész ügyfeleket szerezni az szerintem ugyan úgy munka. De igazad van több dolgot is kihagytam a költségekből pl a cipő amortizációját is.. 😄
2023. máj. 2. 12:21
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha már vállalkozó vagy, akkor inkább kérj tanácsot egy marketinggel foglalkozó cégtől, mert ez a szórólapos módszer legfeljebb az internet előtti korszakban érhetett valamit, de akkor is inkább a helyi szórólapokban hirdették magukat a vállalkozók. Illetve nem tudom, hogy céged van, vagy ev vagy, de nem árt az sem, ha vannak jó kapcsolataid.
2023. máj. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hol élsz te ? Az őskorban? Netről nem hallottál meg? kik így hirdetik magukat egyáltalán nem sikeresek😃

Javaslom h add vissza a vállalkozóidat, mert ha így haladsz hatalmas minuszokat hozol össze…ezt a 8 órát hasznosabban is el lehetett volna tölteni…Legközelebb kérjek marketingesektol segítséget…

2023. máj. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%

Én azt tudom, hogy a boltunk bár népszerű, bizonyos szempontból egyedüli is az országban, de állandó facebook jelenlét elengedhetetlen. Mindig van egy rakat akció. Köztük játékkal összekötött napi is.

A fecsegés kontraproduktív, ám minden nap kell valami, ami valóban vonzó.

Ha 2-3 nap kimarad, az azonnal jelentkezik a forgalom csökkenésén.

Szórólap, újsághirdetés nem lehet sikeres.

És nem csak boltoknak fontos a közösségi oldalakon való jelenlét.

2023. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Van több weblapom is a bevételem 70% abból származik. Az online hirdetésekből ,20% az ajánlásokból 10% pedig az ügyfelek személyes vagy telefonos megkereséséből. A szorólappal az volt a célom,hogy olyan ügyfeleket vonzak be akikben eddig nem merült fel a szolgáltatás igényére vagy nem is tudták,hogy van ilyen. Tehát olyan piacot probáltam vele megfogni akiknek még nincs ilyen szolgáltatojuk. Az online reklámmal meg az a problémám,hogy nagyon drága más részt hatalmas a konkurencia és egyre kevesebb a megrendelés.
2023. máj. 14. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!