Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert idzadok ennyire?

Miert idzadok ennyire?

Figyelt kérdés

185cm

19 eves vagyok

Vékony alkat. 65kg

Mar kis korom ota ez van mindig ha, zavarba jövök, vagy nevetek akkor elkezdek a honajamon es a hatamon izzadni kegyetlenul es nagyon gaz suliba ez, izzadsag szagom telen is az osszes evazakban van es en sem szeretem, de nem tudom mit tegyek és a nyár a legrosszabb mert akkor még ennél jobban izzadok ha poloban,puloverben vagyok, es nyaron szokott kijonni a hatamon es a hasamon, melkasamon ilyen kis pattanasok is es nagyon szokott viszketni.


Valami tanacs?



2023. máj. 3. 00:38
 1/4 A kérdező kommentje:
De akkor is izzadok ha nem csinálok semmit
2023. máj. 3. 00:38
 2/4 Gaydoctor23 válasza:

Szerintem ezzel semmi baj.Emberek vagyunk mindenki másmilyen.

Stiftek és izzadásgátlók vannak ezekkel lehet orvosolni a problémát.

Fürödj gyakran.Használj testápolót.

Esetleg kérdezz meg egy dokit,de nem hiszem,hogy ez bármiféle

gondot okoz.

Esetleg az étkezéseden kell változtatnod.

Zsíros dolgok helyett a zöldség gyümölcs és alacsony zsírtartalmú

ételek fogyasztását javaslom.

2023. máj. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is ugyanilyen helyzetben vagyok 35 éve. Gyógyszertárban kapható "5-ös számú oldat" néven futó ecsetelő. Ez teljes mértékben elveszi az izzadságszagot. Frissen borotvált hónaljra kell vattakoronggal pamacsolni előző este. Viszont szárítja a bőrt és tilos mindennap használni. Én 3naponta szoktam. Emellett a férfiaknak szánt dezodor (old spice) vált be. Abból is vannak gyümölcsös illatok,amik nem kimondottan férfiasak.

Viszont azt tanácsolom, hogy vizsgáltasd ki magad (nem rosszindulatból írom) mert, nekem pl egy nőgyógyászati betegség okozza az izzadást.

2023. máj. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Orvosi vizsgálatot javaslok én is elsőre. Ha nincs semmilyen egészségügyi oka, akkor hónalj botox kezelést javaslok majd később (20-21 felett leszel) addig használj izzadságátlókat vagy idrosolt alkalmanként (de ne hosszútávon).
2023. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!