Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Attack on titan-ba Amikor...

Az Attack on titan-ba Amikor Berthold áttváltozik miért nem Robbant fel a fal?

Figyelt kérdés

például:az első rész végén mikor

Berthold átváltozik semmi nem történik egy aprócska robbanás sem történik,

Viszont amikor armin változott átt konkrétan egy egész kikőtö várost fel robbantott,

Ez most hogy is van??



2023. máj. 8. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudják kontrollálni az erejét.
2023. máj. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
Armin mérete hatalmasabb volt, igy a hirtelen léglökés ami a semmiből való óriási tömeg hozott elő, valamint az a hatalmas gözmenyiség, eléggé közre játszott.
2023. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen csak egy írói baki, nem kell túlragozni. Előfordul az ilyesmi. Nekem is eszembe jutott ez egyébként.
2023. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Ja hogy Berthold!


Én azt hittem a páncélos óriásról van szó!


Nézd, Berthold utjában, egy titánokból épitett fal volt. Amik még meg is voltak keményitve. Azért az kicsit más mint egy kikőtő város...

2023. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:

#3 & #4 Drakula_VAGY_Ahmed


A falnak nem sok köze van hozza s nem is írói baki. Az animében/mangában elmondták ,hogy a Kolosszális képes szabályozni a robbanása erejét. Ha kell robbanás nélkül változik át (lásd: 1. évadban először Shiganshina-nál majd pár résszel később Trost körzetnél), ha kell akkor hatalmas területet tarol le (lásd: 4. évad mikor Armin felrobbantja a kikötőt).

Plusz láttunk példát valahol a kettő közti erősségre mikor a 3. évadban Shiganshina-ban robbant Berthold.

2023. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!