Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Attack on titan SPOILER,...

Attack on titan SPOILER, biztos jó ez így?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti, hogy vagyok vele.... De nekem Berthold a kedvencem. Imádom, még azok után is, hogy ők tették ezt az egészet. Valamiért úgy érzem, hogy nem ők tehetnek erről az egészről és nem saját akaratukból tették ezt. Én rettentően sajnálom őket, főleg Berthold-ot. Rettentő érzékeny és félénk. Ahogy említették is az animében nem elég magabiztos. Sajnálom őt és, mindegy egyes pillanatban amikor meglátom úgy érzem meg kell védenem. Tudom nem létezik... És igen tudom, hogy meghal. Bele lestem a mangába... Rettentően sajnálom, hogy meghal, szerintem egy teljesen jó karakter veszik el...

2017. jún. 19. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy anime, és a történetben a karakter választott egy oldalt. Ha ő győz, akkor meg a drága berthold, aki jószívű, szimplán elfordulna, amikor erent felfalják. Semmivel sem jobb másoknál.
2017. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Reinerrel, Annievel és másokkal együtt őt is csak kiválasztották, hogy alakváltók legyenek és a kötelességüket tették, mert háborúban állnak, csak a falakon belül élők erről nem tudnak.
2017. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen átértem amit mondasz, nekem is ő a kedvencem. És egyetértek, nem érdemelte volna meg a halált, nem tehet sem ő, sem Reinerék arról, hogy óriások lettek, csak annyi, hogy "rossz helyre születtek". Talán máskor, más helyen többet is ki lehetett volna hozni Bertholdból, de Isayama már csak ilyen, ha nem nyírná ki folyton a szereplőket, nem is lenne igazán Attack on Titan. Egyébként ha belelestél a mangába, azt is tudod, hogy Bertl az utolsó csatánál teljesen megváltozik, magabiztos lesz...nagyon sajnálom, hogy meghalt!! :( De sajna ez van, akármennyire is fáj T-T
2017. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Hogy lehet valakinek Berthold a kedvence ??? Első évadban kb semmit sem csinált, volt 2-3 mondata Eren felé de annyi max. Most meg ő lett az óriási titán és mindenkinek a kedvence lett...
2017. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó: Hogy érted, hogy "Most hogy ő lett az óriás"? Már több éve lehet ezt tudni a mangából...ráadásul az, hogy valaki nem beszél sokat, csak "2-3 mondta volt Erenhez" az első évadban, nem lehet szeretni? Elég bezárt gondolkozású vagy, nem sértésből ;)

Elnézést az OFF-ért.

2017. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Úgy értettem hogy annak a karakternek ( Bertholdnak ) semmi karakter/jellem fejlődése nincs. Sokan köztük én se olvasom előre a mangát mert az anime nagyobb élményt nyújt és szerintem jobban át lehet élni a dolgokat benne. Illetve ha Bertholdnak az 1.évadban lett volna valamivel több jelenete de így amiket csinált...( konkrétan miatta halt meg Eren anyja )
2017. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Nos igen, ez a probléma. Hogy így beszélsz, hogy nem olvasod a mangát, ergo szinte semmit nem tudsz Bertholdról. Igenis van karakterfejlődés nála is, ha kell küldök egy manga fejezetszámot, magad is megnézheted, Berthold nem ilyen "beszari mellékszereplő", ahogy sokan hiszik. Ráadásul nem fogok spoilerezni, de nem, nem csak az ő hibája hogy meghalt Eren anyja. Sokkal több dolog van a háttérben, mint azt hinnéd.
2017. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Leszögezném hogy nem az ő hibájából halt meg. Nem tehet róla hogy rá lett kényszerítve a dolog. Igen az első évadba nem sokat szerepel...
2017. júl. 1. 00:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Basszus baromira átérzem:( Én csak Eren meg Mikasa meg ilyen fanokkal vagyok körülvéve egyedüli Titan Trio pártiként. Szerintem rohadt jól felépített karakterek, annyira tud velük azonosulni az ember...bár ez szubjektív de ez nekem pl Erennél nem ment. Berthold (Annie, Reiner) nekem jóval érdekesebb mégha nem is ismerik azok annyira akik az animét nézik (Mangát is olvasom mellé) de majd úgyis megfogják mert az ő oldaluk annyira összetett hogy ezt nem is lehet csak szép lassan beadagolni.És ja...Én bevallom férfiasan sírtam mikor meghalt:'D. Baromira.

Ő nem volt gyáva, csak zárkózott és meggyötört. Meg zavarodott. Én is az lennék a helyükbe. És bár "papiron" ők felelnek mindezért valójában egy hangyabokányit sem tudom őket hibáztatni; hisz ők csak gyerekek voltak. Igazából nem is tudták mit csinálnak mondhatni "akaratuk ellenére" lettek kijelölve erre és nekik az volt bekódolva hogy ez kitüntetés, valódi dicsőség. Kényszerből lettek titánok csakhogy Erennel ellentétben nekik nem volt választásuk. Nem volt családi gyerekkor hanem agymosás és kiképzés. Fegyverek lettek, mások által irányítva. Bertholdt mondta is "valakinek be kell mocskolnia a kezét", ők konkrétan ezért éltek, hogy majd nekik legyen véres a kezük és nem a nagyhatalmuaknak.

Mint a való életben.

Bertholdt pedig ettől mély depresszióba esett. Ha megfigyeljük kb az összes alakváltónál van valami mentális baja (még Erennél is, lásd: ő Bipoláris, szerintem legalább is), erre minta példa Reiner is. Berthold igy reagált erre, Reiner meg úgy, ettől még egy sem lesz gyáva. Aztán Bert az utolsó csatában (mikor meghalt:() már eleve ugy indult el hogy nem érdekli semmi, pedig nem így ismertük meg. 2 perc alatt akkora karakter fejlődésen esett át, és mégsem lehet azt mondani hogy valószínűtlen, hiteltelen lett volna. Tényleg, én nagyon imádtam és én is rettentően sajnálom hogy elesett.:((

2017. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!