Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, milyen az élet mellekkel?

Lányok, milyen az élet mellekkel?

Figyelt kérdés

Már régóta érdekel a téma szóval mindent is megekérdezek ami eszembe jutott

Mennyire zavar titeket a mozgásban? Mennyire érzékenyek? Ha orvosnál vagytok, hogy hallgat meg elöl az orvos? Mennyire piszkálja a melleteket ilyenkor?

Milyen ha ütés éri? Mennyire kellemetlen a melltartó?



2023. máj. 9. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem a kaposvári metróhálózatnál nem lesz gázabb kérdésed...
2023. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, tegyétek a szívetekre a kezeteket! (Ejnye! Mondom, a szívetekre...) :D
2023. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudod próbálni Te is, csak cseppet húzd feljebb a golyóidat!
2023. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. zavaró, mert nagy, nem óriási, de azért elég nagy ahhoz, hogy már a lépcsőn lefele menet közben is ugrál, ami fáj, hát még ha szökdécsellnék, netán futnék, kétszer is meg kell gondolnom, vagy fogni közben a melleimet. Ha sportolok, három réteg melltartót veszek föl, pontosabban két sportmelltartót és egy fürdőruhát, úgy nem mozog annyira, de ez is fárasztó, meg fojtogató érzés is, szóval semmi sem jó, max. az, ha valaki netán pont erre izgul.

A légzésvizsgálat meg nem a mellen történik, te, tudatlan, hanem fölötte vagy alatta. Mellvizsgálatot nőgyógyász végez, az fogdossa, nyomkodja, naná, úgy próbálja kitapintani, hogy van-e benne csomó neadjisten. Az ütés pedig naná, hogy kellemetlen, melyik testrészeden élvezed az ütést, semelyiken sem, hát még nem, ha a legérzékenyebb testrészedet éri, ez is egy buta kérdés, már bocsi.

A melltartó kérdés meg változatos: kismillió fajta és féle melltartó van, nem csak méretbeli különbségekkel, de fazonban is, és képzeld: a nő melle változik a termékenység éveiben a ciklusa szerint lágyabb vagy keményebb, érzékenyebb vagy kevésbé, kicsit még a mérete is változik termékenység idején nagyobb, vérzés idején kisebb általában, összességében én meg amúgy utálom az összes melltartómat, néha hamarabb veszem le, mint a cipőmet otthon, annyira utálom, de nélküle még jobban pofán vágna minden lépésnél, szóval nem kényelmes. Ezzel együtt egy barátnőm mondta, hogy biztos azért utálom a melltartóimat, mert mindig olcsót veszek, míg ő már több lakás árát is elköltött melltartóra, szóval tényleg vannak minőségbeli különbségek is, nem csak szabásilag vagy méretileg. Még kérdés?

2023. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt kérdezném a kedves kérdezőtől, hogy milyen agy nélkül élni?
2023. máj. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Nekem akkora a péniszem, hogy nem gyártanak hozzá sapkát.
2023. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 akkor télen mit teszel a fejedre?
2023. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Lányok, milyen az élet mellekkel?"

Milyen lenne? Ez egy testrész, ugyanúgy viszonyulunk hozzá mint minden máshoz. Neked milyen az élet két karral? Vagy két lábbal?


"Mennyire zavar titeket a mozgásban?"

Miért zavarna? Téged se zavar a péniszed, mert nyilván hozzászoktál és olyan ruházatot veszel fel ami kellően tart. Bizonyos kosárméret felett már csak olyan melltartók vannak amik kellően tartanak így ezen "szerencsések" sem feltétlenül érezhetnek gátat. Maximum ruházkodásban mert kiesik a pántos koktélruha.


"Mennyire érzékenyek?"

Egyedi. Van akinek semennyire, van akinek nagyon.


"Ha orvosnál vagytok, hogy hallgat meg elöl az orvos?"

Odanyomja a fonendoszkópját a mellkasunkhoz.

Ennyi. Van akinek annyira szétáll a melle vagy épp kicsi, hogy gyakorlatilag szinte a bordához nyomja ugyanúgy mint egy vékony fiúnál. Akinek nagyobb annak jobban odanyomja, de semmi több.

A legtöbb orvos még méltányos is annyira, hogy a melltartó alá nyúl és nem kéri meg, hogy levetközzünk teljesen. Plusz, én személy szerint előnybe is részesítem a női orvosokat.


"Milyen ha ütés éri?"

Szar. Nem annyira érzékeny mint a nemiszerv, de azért szar. Te se szereted ha gyomorszájon ütnek.


"Mennyire kellemetlen a melltartó?"

Van aki szereti, van aki nem. A melltartó se egyféle, van ezer fajtája, gyakorlatilag bárki talál kedvére valót.

2023. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!