Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vissza mehetnél az időben,...

Ha vissza mehetnél az időben, akkor hova mennél?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 15:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy mikorba?
2023. máj. 10. 15:32
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Honfoglalás.(Ha egyáltalán úgy és "ott" történt ahogy...)

Jelezném a vezéreknek hogy menjenek még arra amerre a nap nyugszik, és amikor nagy nagy vizet látnak ott legyen az Újhaza.

Valamiért ez a kárpát medence olyan "védett" hogy nincsen egyedülálló értéke. (értsd)

Az Új helyen legalább mi lettünk volna a felfedezők :)

2023. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ősrobbanást megnézném egy külső nézőpontból. :)
2023. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3: Az lehetetlen. A tér és az idő ugyanis az ősrobbanással keletkezett. Külső szemlélőként tehát nem tudnád megfigyelni.
2023. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Négyes, szerinted miért rajzoltam egy csinos kis szmájlit a végére? Mindenesetre nagyra értékelem, hogy ha már humorérzéked nincs, legalább némi alapvető tudományos ismerettel rendelkezel. Az is valami.
2023. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, a humorom ezerszer fejlettebb, mint a tudományos ismereteim. Tudod, a Monty Pythonon nőttem fel és magam is írok abszurd szkeccseket (volt néhány, amelyeket színpadon is előadtak). Bocsi. :)
2023. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fantasztikus, máris meggyőztél.
2023. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hmm, hosszan kb semmikorra, talán a 80as évek nyugat európai életét nézném meg. Meg mondjuk a dínókat, kíváncsiságból, de azt is csak max pár hétre. Élni biztos nem.


Szerintem nem érezném magam túl jól modern gyógyszerek, áram, vezetékes víz sem modern textíliák, vastag talpú cipők nélkül.


Szóval az ipari forradalom előtt totál szívás volt minden, hacsak nem voltál nagyon gazdag, de néha még úgy is.


Fogat húzni fájdalom csillapítás nélkül, külön forralni vizet ha mosdani akarsz, a szappan ki tudja miből, a kaja hűtés nélkül, se dezodor se egy aszpirin...

A cipők beáznak, csúsznak, minden tiszta kula, és nem lehet kb semmivel rendesen kitakarítani.

2023. máj. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1990

Az én igényeimhez mérten arany életem volt.

2023. máj. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Legalább 10 000 évvel vissza és Európába. Bejárnám egész Európát, folyton úton lennék, jegyzetelésre alkalmas eszközökkel és elszórnék több száz jegyzettel teli, viasszal lezárt kerámia korsót a barlangokban. Képekkel és mindennel együtt. :) Ha kész lenne jöhetnének más kontinensek.
2023. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!