Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vissza mehetnétek az...

Ha vissza mehetnétek az időben, hogy megakadályozzatok valamit / valakit, hova mennétek?

Figyelt kérdés
Én Ferenc Józsefet öltem volna meg, születése után. Így a magyar szabadságharc leverését és az 1. Világháború kitörését.
2016. márc. 5. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hamarabb kezdenék el edzeni.
2016. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Cézárt meggyilkoló szenátorokat.
2016. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék ha 6-7 évet mehetnék vissza az időben vagy 10 de annál több azért nem kéne :) Kijavítanám az életemet meg a sok szar élethelyzetet megváltoztatnám ami történt.
2016. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 napot visszamennék és nem venném meg a lányomnak a biciklit szülinapjára, mert ma láttam, hogy tegnap óta akcióban van, féláron, ugyanabban a boltban. Közel 30.000 Ft-ot spórolnék.
2016. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem engedném a majmoknak, hogy megérintsék a monolitot. Azóta van minden baj.
2016. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudnék ilyen időpontot mondani. Az emberiség túl sok mindent rontott el létezése alatt. Ezt egyetlen módosítással nem lehetne rendbehozni. Ráadásul nem is tudhatod, hogy a módosítás milyen más következményekkel járna, így nem biztos, hogy az adott dolog megváltoztatása nem járna-e még rosszabb következményekkel.

Én inkább abban hiszek, hogy a múlt hibáiból tanulni kell.(kéne)

2016. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a hatvanas évekbe mennék vissza, és valamiképpen segíteni a Beatles tagjainak, hogy ne drogozzanak és cigizzenek éjjel/nappal. Ezzel borzasztóan rossz példát mutattak a fiatalságnak, pedig rengetegen szerették a zenéjüket. Megakadályoznám, hogy Mark David Chapman lelője John Lennont.
2016. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy mennék vissza az időben ahogy most vagyok, fiatal lányként, nem hiszem, hogy bármit tudnék tenni. Viszont szeretném bezárni Hitlert és Sztálint egy biztos helyre örökre, hogy ne öljék meg emberek ezreit.
2016. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én Ádámig mennék vissza, hogy ne dőljenek be...

És hogy legalább a nőre ne hallgasson már 😁

2016. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Abba az időbe mennék vissza, mikor az élőlények kimerészkedtek a szárazföldre és egy lapáttal visszacsapkodnám őket a jó meleg óceánba.
2016. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!