Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg működik ez a pénz...

Tényleg működik ez a pénz manifesztáció gazdagság bevonzása?

Figyelt kérdés

Néha Prepok Zsuzsi Coach videóit nézem és folyton a manisfesztációról beszél meg technikákról,hogyan vonzzuk be a gazdagságot.Ezek működhetnek?Nekem kicsit olyan mint a sült galamb várása,hogy a szájba repüljön.

Egy csaj írta a videója alatt


"Volt egy érdekes tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Anyagi jólétet is manifesztáltam mikor rendszeresen meditáltam és pl mindenféle luxus terméket pakoltam kívánságlistákra vagy épp kosárba napközben. Aztán mikor pár hét kihagyás után ismét buszra szálltam valami olyan rossz érzés volt bennem! Dühös voltam, hogy azon a koszos, büdös buszon ülök, nekem nem ott kellene lennem, hanem egy jachton. Győr utcáin is az volt bennem, hogy mennyire dühítő, hogy még mindig ebben a csóró országban vagyok! Ezek nem új gondolatok, de hogy ekkora dühöt okozzanak, az meglepő volt."



2023. máj. 15. 20:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Elég undorító,hogy minden csak a pénzről szól hát pl ez a csaj akit írtam biztos,hogy már bemanifesztálja a pénzt másokon [link] itt az oldala is de vajon másoknak is sikerülni fog?Vagy csak ő él meg busásan a sok balekból?
2023. máj. 15. 20:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Van az igazság, meg van az a tanítás, ami nagyon hasonlít rá, de gyalázatosan félreérti az egészet és tökéletesen vak a lényegre. Az igazság az, hogy a bőség felé kellemes és békés kapu lehet a meditáció és a mentális gátak lebontogatása képzelőerővel rávilágítva mindarra, ami lehetséges. Ha nem fedezted fel, hogy másokat emelni vagyunk hivatottak, akkor azért, ha meg tudod már, akkor azért lényegtelen, melyik remixét hallgatod az alaptanításnak. Ha a legmélyebb igazságot keresed, és kész is vagy szerényen körbejárni hosszasan, akkor azt fogod megtalálni is, de ez nem vonzás meg ilyesmi, hanem sima fókusz meg tovább bontás, ahogy mindig is, amikor emberek kutatásra vetemednek. Mókás kanyar egyébként, egyszerre nagyon rossz és nagyon jó.
2023. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő sem él meg busásan! Épp csak elvegetál. Csak a kirakatban más van, hogy fizess.
2023. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3/


Pedig a videóban amit utoljára néztem meg úgy az összesben elmondja,hogy hogyan kezdte meg kinevették meg ilyenek de már tud magának manifesztálni dolgokat és,hogy bárki meg tudja tanulni.Egyébként nem ez az egyetlen csaj a youtubon aki ilyen manifesztációs oktatós dologgal foglalkozik.Viszont nekem ott sántít a dolog,hogy ha korlátlan gazdagságot lehet bevonzani akkor ő pl miért nem korlátlanul gazdag.Meg azt sem hiszem el,hogy csak ez lehet a megoldás ha pénzügyi gondokkal küzdesz meg hónapról hónapra élsz meg pénzügyi helyzeted akarod javítani.

2023. máj. 16. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is elmondom neked, hogy a szüleim milliárdosok voltak, 4 éves koromig 3x nyertem meg a lottót és 9 évesen már 12 milliárt forintom volt a bankban. A többi 5 milliárt dollárban volt befektetve Panamában.

Elmondani bármit lehet. Te meg egy hiszékeny barom vagy! Pont az ilyenekre utaznak ezek a csóró, csicska, alattomos, kígyó lájfkócsok!

Ne foglalkozz vele, menj el dolgozni, abból tényleg lesz pénzed!

2023. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5/


Rám utazhat nyugodtan mert én ilyenre nem fizetek egy forintot sem.Csak szoktam olvasni a videók alatt a sok pozitív hozzászólást legfőképp nőktől,hogy milyen fantasztikus és mennyire működik ez a vonzás dolog meg ilyesmi.

2023. máj. 16. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy fizetős szolgáltatás, hogy ilyen látogatóid legyenek. Idővel simán lehet, hogy beáll oda csomó elvarázsolt aranka is, de addig még keményen perkálni kell ezért.
2023. máj. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!