Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy a kiszemeltem...

Lehet hogy a kiszemeltem crushol, csak nem akarja bevallani?

Figyelt kérdés

Gimiben van egy fiú az osztályomban aki régóta tetszik, szinte az összes lánnyal kedves és jóba van veluk, velem viszont valamiért bunkó (nem bánt, meg semmi csak nem kedvel).Egyszer azt mondta hogy idegesítő vagyok (valid)mert mindenbe beleszólok és mert első félévben összevesztem az osztályban szinte mindenkivel.Ekkor elhatároztam hogy megváltozok és normális leszek.Szerintem sokat fejlődtem ebben.Viszont Ő mostanában levegőnek néz. Még régebben rá írtam néha de elég flegmán válaszolgatott.Viszont ha társaságban vagyunk szinte mindig csak velem foglalkozik és csipkelődősen beszól.Néha szemezünk.Bár mostanában elkezdem őt figyelni elég feltűnően, és a szemkontaktust felvenni, de alig néz oda.Azt is észre vettem hogy ha én is ott vagyok a társaságban megváltozik a viselkedése és próbál vicces és feltűnő lenni.Mint ha kicsit ideges is lenne.Sokszor megfigyeltem hogy ha a többi lánnyal találkozik átlöleli őket és úgy viselkedik mint ha ő is egy csajszi lenne, de mindezt úgy hogy én meg ott vagyok 1 méterre. És amikor én is odamegyek( csak azért hogy köszönjek neki) csak kifejezéstelenűl visszaköszön és mintha egy kicsit össze is zavarodna.Bár lehet hogy ezeket én látom rosszul, mégis a 6. érzékem azt sugallja valamit érezhet irántam.


Azt lehet rólam tudni hogy aspergeres vagyok és így nehezen olvasom le az érzelmeket másokról.Nem is kedvelnek a lányok az évfolyamban és nem tartozok a klikkükbe. Pedig én sokat teszek azért hogy ne legyek idegesítő.



2023. máj. 20. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
És ebben mi a meglepő?
2023. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Vallj színt aztán kiderül. Ilyen egyszerű. Addig csak az agyadban malmozol.
2023. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!