Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lízingelhetek Ausztriában...

Lízingelhetek Ausztriában autót amit Németországban szeretnék megvásárolni egy évesen?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy autót Németországban (1 éves). Lízingelhetem Ausztriában úgy, hogy kint dolgozom? Nyilván ennek az oka az itthon elszállt kamatok. Válaszokat előre is köszönöm.

2023. máj. 31. 10:16
 1/2 anonim válasza:

1. Nem, mert a németet nem érdekli az, hogy osztrák munkahelyed van, az érdekli hova szól a lakcímed, adószámod és az, hogy nemet bankba tartsd a pénzed .


2. Ha Ausztriába hozol be autot, kell Nova-t fizetni utanna. (Vagyis lenyegtelen hogy honnan, lehet belföldről a szalonbol is, de az első bejelentésekor a Nova adót be kell ra fizetni az első tulajnak )


Pl én is most akartam egyet lizingelni, új Auto GR86 Toyota . Tellik rá de elalltam mert magas a kamat kint is (7.25%) + a Nova 8000€ lett volna .

2023. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én is elengedtem ezt az ötletet.

2023. aug. 9. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!