Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várod a karácsonyt?

Várod a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Ha nem miért?

Ha igen miért?


2010. okt. 11. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert csak.
2010. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
-.-"
2010. okt. 11. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, de csak azért, mert olyankor együtt a család, jó a hangulat, finom illatok vannak (imádom a tél illatát :))
2010. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Amikor kicsi voltam, és amikor jött hozzánk a nagyim karácsonykor, mindig olyan friss, hideg illata volt, és azt úgy szerettem amikor puszit adtam neki! Sajnos már nem él, de még mindig érzem az illatát! Am szeretm a karácsonyt, pláne az előkészületeket. Sütkérezés, karácsonyfadíszítés, stb...
2010. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem volt türelmem leírni, hogy miért... de akkor mondom: szeretem a telet, a havat, meg úgy összességében az egész hangulatot, ami akkor van. Narancsillat, gyertyák, sütés-főzés, szóval érted :) A családomból egyébként senki sem várja a karácsonyt, mert mindenki utálja, de én szeretem még ezek ellenére is.
2010. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én szeretem, és mindenért: a narancs illatért, a forralt boros és puncsos bögréken melegedő kezecskékért, Szeretem azt amikor a bazársorokon minden karácsonyi lázban ég, gyönyörű fényfüzérek világítanak mindenhol!

Imádom!

És én, íme először, mindenkinek boldog karácsonyt kívánok!


12/L

2010. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

Én nem, nagyon nem.

Utálom, amikor meghülyülnek az emberek, már novembertöl a tetves karácsonyi zenéket nyomják akárhová mész(még a sarki boltban is...-.-). A családdal meg nem jó a kapcsolatom(apai ággal), szóval miattuk már most rosszul vagyok. Azt várom persze, hogy pénzt kapjak tőlük. :) De másért nem.

17L

2010. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
oh, hát te rossz környezetben nőttél fel XD
2010. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én várom nagyon:) de messze van még..70 nap..ilyenkor lassan telik az idő..nagyon szeretem azt a hangulatot és ne nézzetek bunkónak de az ajándékot is várom..végre kapok majd egy normális telefont..de mindegy..nagyon jók azok a hideg téli esték..meg minden
2011. okt. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!