Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire várod a karácsonyt?

Mennyire várod a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
várom, mert imádok ilyenkor itthon lenni.. minden illat,fény,helyzet más mint máskor.. szeretek a családommal, plusz barátom családjával lenni, szóval nagy öröm.
2009. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Nekem már a karácsony majdnem ugyanolyan nap lett, mint a többi, nem tölt el különösebb érzéssel az a mondat, hogy "Itt a karácsony!".

Már tudom a titkokat, hogy nem jön az angyal/mikulás titokban, aki ingyen ajándékot osztogat. És a tél sem az igazi már. Az utóbbi 2 évben alig volt hó, ami szerintem a karácsony egyik fontos tényezője.


Persze annak örülök, hogy a család együtt van és van vakáció. :)


15/F

2009. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon várom már!Nem csak az ajándékok miatt:P de ki az aki csak azért szereti a karácsonyt mert együtt van a család? Mindenki szereti az ajándékokat, csak letagadják hogy csak a család miatt:P Én is szeretm ha együtt a család, fincsi kaja....hmmmmm.:P Akkor mindíg szedek fel pár kilót, de nem érdekel, majd nyáron leadom:P a hó miatt is szeretem a karit, 15 éves lány vagyok, de még mindíg nem nőttem fel:P imádok a befagyott jégen csúszkálni, elesni xD, meg hógolyózni, Snowman-t építeni :P na meg a Szilveszter:P Az is olyan jó:P Jó műsorok.. de ki néz tévét ilyenkor?!:DDD mikor kint tüzijátékok.. hóesés...:P bulikk:P hhuhúúúú:PPPP
2009. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Én is szeretem az ajándékokat, de általába pénzt kapok évközbe, és megveszem magamnak, ami kell. :) Családtól apróságokat kapok karácsonkor, aminek szinték örülök, de (szerintem!) a pénz jobb, mert akkor azt vehetsz meg magadnak, amit igazán szeretsz! :)


Amúgy még én sem nőttem fel; csak én az év minden napján hülye vagyok. :D


De a telet kezdem utálni, mert a klímaváltozás miatt mindjárt hó sincs, csak eső. :( Tavaly 90 nap alatt 1-2 napig ha láttam havat, az is pár órán belül elolvadt... :(


Szilveszter pedig tényleg jó, ha van hova menni házibuliba/buliba haverokkal (vagy idegenekkel xD)! :D


15/F - 2. válaszoló

2009. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyooon! :) Az év legeslegszebb ünnepe szerintem. Olyan fura "kisugárzása" van. A levegőben is érződik az ünnepi hangulat. Nagyon-nagyon szeretem!!! És várom!! :)

L/15

2009. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Az illatok, a hangulat, az ételek. Olyan furcsa lesz majd decemberben úgy haza menni, hogy a város fel van díszítve és a sétálóutcában karácsonyi zene szól.
2009. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Szeretem a karácsonyt, de azért nem várom annyira, mert a szüleim azt is tönkreteszik nekem, mint mindent.
2009. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Semennyire
2009. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
rühellem, semennyire. max a suliszünet miatt..
2009. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon! A hangulat, együtt a család, készülődés stb. Nekem a kedvenc ünnepem
2009. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!