Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várod már a karácsonyt?

Várod már a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Én már nagyon várom a karácsonyt, mert annál szebb ünnep nics is. Olyan szép mikor kimondjuk, hogy Boldog Karácsonyt vagy Békés Boldog Karácsonyt. Nem azért várom az ünnepet, mert jajj de jó ajándék, hanem mert az a hangulat olyan megnyugtató és olyan jó érzés. Nem tudom, hogy egyes emberek hogy képesek csak az ajándék miatt várni. Én imádom a fényeket, a díszeket, mert annyira szépek. Nálunk például a Dobó-téren annyira szép, amikor karácsonyi hangulat van. A tér közepén van egy óriási fenyőfa ami gyönyörűen fel van díszítve, a tér két oldala ki van világítva nagyon szépen és a téren kis faházak sorakoznak, amiben különböző dolgokat lehet venni.

Ez a bazilika télen: [link]


2010. okt. 25. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

csak nem egri vagy? x)

Tényleg szépen fel van díszítve Eger olyankor :D

2010. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem de Eger mellett lakok és imádom Egert télen :) gyönyörű főleg este :D és az a hangulat ami a Dobó-téren van :) A forralt bor és a kenyérlángos isteni :P
2010. okt. 25. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is imádom a karácsonyt!

Nagyon szeretem előtte a készülődést is és persze az ajádnékokat is..:P

De nem csak kapni szeretek de adni is..:)

Azt szeretem még nagyon hogyha szent este amikor megyünk a mamáékhoz meg az unkatesómékhoz hogy akkor esik a hó,de az sajnos annyira ritka hogy épp Karácsony napján essen..:/

Még nagyon szeretem a karácsonyfa díszítést és az ünnepi hangulatot és az illatokat!:)

Kívánok mindeninek békés kellemes karácsonyi ünnepeket!XD

I love Karácsony...(L)

2010. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Összességében nem, az egyetlen dolog amiért jó, azok az ajándékok. De amúgy az egész napos veszekedések, az üvöltözés, meg az hogy aztán este eljátsszuk, hogy szeretjük egymást, na az nem hiányzik...
2010. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
nem, álszenteskedés az egész katymasz
2010. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek kívánom, hogy megismerhessék a békés karácsonyozást. Az én családom nem álszentkedik és mindig gyönyörű karácsonyunk van :)
2010. okt. 26. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Egerből várom a karácsonyt ;)
2010. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én meg kb 25 km-re tőle de a kenyérlángost várom a legjobban de azt nagyon :P
2010. okt. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!