Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depressziótól lehet fogyni? Ú...

Depressziótól lehet fogyni? Úgy érzem nagy baj van a szervezetemben, kezdek a legrosszabbra gondolni.

Figyelt kérdés
Váratlanul meghalt édesapám, utána megszületett a kisfiam. Januárban mandulaműtétem volt, 55 kg ról lefogytam 51 re, nem tudtam enni egy hónapig normálisan. Majd áprilisban megbetegedett a kisfiam, meg kellett műteni. 48 kg mutat a mérleg. Rosszullétek jöttek rám, halálfélelem, belilultak az ujjaim, 10 másodpercre, majd elmúlt. Antidepresszánst írtak ki, most kezdtem el szedni. Ha eszek, sem hízok egy grammot sem. Lehet ilyen depressziótól vagy valami nagy bajom lenne?

2023. jún. 8. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy rendeződnek a dolgok - végül is annyi csapás ért egyszerre, hogy ettől már csak jobb lehet - majd visszanyered a stabilitásodat és a súlyodat. Antidepresszáns helyett - mivel nincs szervi bajod - én inkább pszichológust javaslok. Még kid van a családban, baráti körben? A házasságod jó? Mikor szültél? Nem szülés utáni depresszió? Vannak barátaid?
2023. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!