Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csao szerintetek ha fogyni...

Csao szerintetek ha fogyni szeretnék akkor jó ha egy nap 1700-1800 kcal-t viszek be a szervezetembe és emelett sokat sportolok (minden nap a héten) intenzív sportról van szó akkor szerintetek az jó?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden nap sportolni komoly megerőltetés a szervezetednek. Elég heti 3 kondis meg 2 kardio nap. Az a maradék 2 nap pihi kell, hogy regenrálódj főleg ha eddig semmit mozogtál.

Ez a kalóriamennyiség kb akkor elég ha nő vagy és kb max 20 kiló plusz van rajtad. De figyelni kell a zsír/szénhodrát/fehérje arányokra az se mindegy miből viszed be meg fontos, hogy napi 4-5x étkezésre edd meg

2016. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2016. nov. 29. 15:22
 3/4 anonim válasza:
Elég, én 18 éves fiu vagyok és az elmúlt 7 hónap alatt 60 kilótol szabadultam meg , ha hiszed , ha nem :) 140-rol 81-re :) énis napi 1400-1500 kaloriat ettem és heti 7 nap sport :) nem konnyu de megéri ,hidd el :) sok sikert ;)
2016. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked pedig gratulálok!!
2016. dec. 2. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!