Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ch-t és fehérjét kéne...

Mennyi ch-t és fehérjét kéne bevinnem a szervezetembe és milyen formában, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
170 centi vagy és 63 kg. Napi 5-6 étkezésre gondoltam, attól függően mennyit vagyok ébren (kb. 3 óránként). Rengetek étrendet tálaltam a neten, de nem tudom melyik lenne hatásos.
2017. jún. 23. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Fehérje mondjuk 100 gramm, szénhidrátból kvázi akármennyi, kinek mi a jó. Nyilván ha kevés, akkor zsírból kell viszonylag sok, hogy a kalória rendben legyen. De nem tudhatom, hogy napi 1500 vagy 4000 kcal a jó kalóriamennyiség számodra fogyáskor. Bizonyára közelebb áll az előzőhöz, de ez nem tuti, vannak aktív emberek.

A szénhidrátmennyiség egyéni, én pl. napi 80 grammal csak 15-20 kiló felesleg fölött tudtam (lassan) fogyni, mert nem laktat. De más pont ettől éhezne és csak a duplájával tud fogyni normálisan, szabad akaratból, jó közérzettel.

2017. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!