Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megoldható, hogy FOXPOST...

Megoldható, hogy FOXPOST automatába rendeljek egy olyan webshopból, amin nincs ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondoltam, hogy egy bizonyos címet adok meg, ahol (mégha plusz díjért is), átküldik egy FOXPOST automatába, mikor hozzájuk megérkezik. Mivel én nem nagyon tudom átvenni, ha rendelek valamit, és nem akarok másokat terhelni ezzel, ezért merült fel bennem, hogy létezik-e olyan cég, ami azzal foglalkozik, hogy hozzájuk, az ő címükre megrendelek valamit, akkor átküldik egy ilyen automatába, hogy onnan átvehessem, amikor ráérek. Valahogy úgy, hogy akár külföldről rendelt áruk esetén is használható legyen, ez is fontos lenne.

2023. jún. 12. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, gyűlölök futárra várni, keresni egymást, telefonálni, stb. Épp ezért csak onnan rendelek ahonnan lehet automatába. Nézd meg, hogy MPL-el lehet-e rendelni, akkor kérheted postán maradóként is szerintem. Kérdés, hogy bezárt-e nálatok a posta? :D
2023. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jún. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sajnos nem.
2023. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!