Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem látni az elérhetőséget?

Miért nem látni az elérhetőséget?

Figyelt kérdés

Nekem eddig ki volt kapcsolva Facebookon meg a Messengerben is az elérhetőségem, tehát nem lehetett látni mikor vagyok elérhető. És az a problémám, hogy most visszakapcsoltam, mindkét helyen, viszont senki sem látja, hogy elérhető vagyok, nekem pedig csak 1-2 ember látszik, viszont nem annyi van fent. És ez most nagyon idegesít.

Ha a régi telefonról nézem (Samsung), akkor sem mutatja, de az iPhone-omon sem mutatja. Nem értem miért. Egyik barátnőm bejelentkezett a sajátjába az én telómról, és neki mutatta az elérhetőségét. Ez mi miatt lehet? Járt már így valaki? Vagy csak az én Facebookom sz*rakszik?



2023. jún. 13. 16:14
 1/1 anonim válasza:
Nekem a fényképeim nem jelennek meg csak az ismerőseim negyedének, szerintem valami nagyon el van cseszve a Facebookal, tegnap pedig 2 olyan ember jelölt vissza akiket be sem jelöltem..
2023. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!