Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mások mit csinálnak nyáron?

Mások mit csinálnak nyáron?

Figyelt kérdés
Ez egy egyszerű kérdés. Kíváncsi vagyok, hogy ti, akik most ezt olvassátok mit terveztek a nyárra. Személy szerint kicsit bajban vagyok, mert nem sok ötletem van. Azt viszont semmiképp nem akarom, hogy azzal teljen el ez a két és fél hónap, hogy nem csináltam semmi értelmeset csak otthon poshattam és sorozatokat néztem.

2023. jún. 18. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem sorozatokat nézek, hanem teljes filmeket 😂 Amúgy meg fekszek, siránkozok, eszek, alszok és lényegében ennyi.
2023. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom diák vagy, így a válaszom nem lesz túl releváns. De amúgy dolgozom, szabi, nyaralás nincs tervben.

Amit diákként csináltam (akár barátok nélkül is): diákmunka, múzeum látogatás, strand, koncertek, sport, írás, tanulás (nem iskolai dolgokat, hanem amik amúgy érdekeltek), túrázás, hobbi keresés.

2023. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dolgozom, mi mást csinálnék. El szoktam menni 1-2 fesztiválra, hétvégente kerti sütögetés barátokkal, buli és kb ennyi.
2023. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dolgozom gőz erővel,de nem tudom hogyan mert nagyon nehéz bejutni akárhova is,ahol tavaly voltam nem tudnak fogadni nincs hely. Eddig két helyet próbáltam mindkettő gánya voltam,nem tudom hol fogok kikötni de én mindenképp dolgozni megyek,nekem szükség van nagyon a jövedelemre.
2023. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálom a diákmunkámat heti 2-3 napban, megyek majd utazni a párommal Hollandiába, augusztusban meg elnézek egy fesztiválra, ezen kívül olvasok sokat, (erre egyetem mellett nincs nagyon időm) kitakarítom most már jó alaposan a lakást, videojátékozom, külföldön tanuló barátokkal talizom végre :)
2023. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!