Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orrműtét után mikor nyeri el...

Orrműtét után mikor nyeri el a végleges formáját az orr?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azok tanácsát szeretném kikérni akiknek már műtötték az orrát. Nagyon hálás lennék!

Szóval tegnap műtötték az orrom, az asszisztens azt mondta hogy kiegyenesítették a ferdülést, és az orrsövényt is a helyére tették. Az orromon most kötések és egy fixáló sín van, szóval csak az alsó részét látom.

Tudom hogy még sokat kell várni a végleges formára, de kicsit aggódom, mert úgy látom mint ha az orrsövény még látható lenne a bal oldali orrnyílásban. Igazából eléggé be van duzzadva az egész orrom és körülötte is, és tudom hogy nem szabad még megítélni a végleges formát, De azért még is kíváncsi vagyok. Szerintetek ez normális hogy olyan mint ha az orrsövény (vagy is ilyen duzzanat) ugyan ott lenne mint a műtét előtt? Vagy ez vissza fog húzódni ahogy a duzzanat csökken? Tudnátok tapasztalatokat mesélni hogy nektek hogyan zajlott le ez a dolog? Köszönöm szépen!



2023. jún. 20. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Az orrműtét után az orr fokozatosan alakul és gyógyul. Az időtartam és az eredmények azonban egyénenként változhatnak. Általában az orr végleges formáját csak hosszabb idő elteltével éri el. Az első pár hétben vagy hónapban az orr duzzadt lehet, és jelentős véraláfutások vagy zúzódások is előfordulhatnak.


az orvosi utasítások betartása és a szakember által adott utasítások követése kulcsfontosságú a sikeres gyógyulás és az optimális eredmények elérése érdekében. Mindenképpen konzultáljon az orvosával vagy sebészével a műtét utáni gyógyulás időtartamára vonatkozóan

2023. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!